Pořiďte si Xiaomi řady 12 s dárky v hodnotě až 1 500 Kč

Xiaomi řady 12 vás překvapí zcela novým procesorem Snapdragon, bleskurychlým nabíjením i různou úhlopříčkou displejů.

Nyní navíc se skvělými dárky v hodnotě až 1 500 Kč, které potěší nejen všechny milovníky dobré kávy, ale i sportovní nadšence. Tak neváhejte a pořiďte si nový telefon, protože právě teď je ta správná chvíle!

Xiaomi 12 Pro

Vrcholný model celé řady, který dostal do vínku 6,73" MicroLens AMOLED Dot Display s adaptivní obnovovací frekvencí 1 - 120 Hz, s podporou HDR10+ a Dolby Vision. Srdcem telefonu je výkonný procesor Snapdragon 8 Gen 1 a jeho zádům vévodí fotosoustava hned se 3 snímači, kdy každý z nich disponuje rozlišením 50Mpx. Když k tomu přičtete možnost nabíjení až 120W, při kterém dosáhnete plného nabití za 18 minut, nebudete chtít nic jiného.


Udělejte si radost špičkovým telefonem Xiaomi 12 Pro nejpozději do 3. 7. 2022 a získejte navíc skvělé praktické dárky v celkové hodnotě 1 500 Kč. Jen si představte, jak si po ranním vyběhnutím zregenerujete tělo masážní pistolí a poté si vychutnáte vlastnoručně namletou kávu.

Xiaomi 12

Zlatá střední cesta, to je Xiaomi 12 s AMOLED displejem o velikosti 6,28", který využívá rozlišení Full HD+, a kterému rovněž nechybí podpora HDR10+ i Dolby Vision. Pohání ho stejný procesor jako Xiaomi 12 Pro a zádům vévodí fotoaparát se třemi snímači, kdy ten hlavní z nich disponuje rozlišením 50Mpx.


Objednejte si Xiaomi 12 nejpozději do 3. 7. 2022 a získejte i v tomto případě dárky v celkové hodnotě 1 500 Kč. Kromě krytu na váš nový telefon se můžete těšit na mlýnek a shaker, díky kterým si v letních dnech připravíte skvělou ledovou kávu, která vás osvěží.

Xiaomi 12X

Xiaomi 12X je stvořený pro ty, kteří touží po telefonu s bohatou výbavou, ale nechtějí za něj utratit všechny své úspory. Tento model vychází ze svého pokročilejšího sourozence Xiaomi 12, nabídne vám proto totožný displej se stejnou úhlopříčkou i fotosoustavou. Pokud se obejdete bez bezdrátového nabíjení, dostanete smartphone s dostatkem výkonu díky procesoru Snapdragon 870.


K objednávkám uskutečněným do 3. 7. 2022 získáte navíc kryt, zápisník s perem a organizér v celkové hodnotě 800 Kč zcela zdarma. Ve svých poznámkách a osobních věcech tak budete mít jasno.


Ke každému modelu řady Xiaomi 12 navíc získáte jako dárek Youtube Premium a možnost výměny displeje zdarma.

S Youtube Premium si užijete přehrávání hudby bez reklam,s možností offline přehrávání a 3 měsíce zcela zdarma! Jak na to?

  1. Zakupte telefon Xiaomi řady 12.
  2. Otevřete aplikaci Youtube na vašem novém zařízení.
  3. Postupujte dle pokynů a uplatněte svůj nárok.

Aktivaci Youtube Premium je nutno provést nejpozději do 1. 3. 2023. Více informací najdete zde.

V rámci předobjednávek učiněných do 13. 4. 2022 získáte jednorázový bezplatný nárok na opravu nebo výměnu displeje v servisním středisku Xiaomi.

Tento nárok počíná běžet dnem zakoupení a lze ho využít po dobu 6 měsíců v případě nezaviněného poškození nebo rozbití displeje.

Podrobné informace k možnosti opravy nebo výměny displeje najdete zde.