Přihlásit se

Seznamte se s novou řadou telefonů Xiaomi 12

Xiaomi řada 12 je konečně tu, připravte se na zcela nový procesor Snapdragon, bleskurychlé nabíjení, i různé úhlopříčky displejů.

Pojďme se podívat na to, co nám Xiaomi 12 Pro, 12 a 12X přinášejí a jaké benefity k nim můžete získat.

Xiaomi 12|12 Pro

Vrcholným modelem této řady je Xiaomi 12 Pro, který dostal do vínku 6,73" MicroLens AMOLED Dot Display s adaptivní obnovovací frekvencí 1 - 120 Hz, s podporou HDR10+ a Dolby Vision. Srdcem telefonu je výkonný procesor Snapdragon 8 Gen 1 a jeho zádům vévodí fotosoustava hned se 3 snímači, kdy každý z nich disponuje rozlišením 50Mpx. Když k tomu přičtete možnost nabíjení až 120W, při kterém dosáhnete plného nabití za 18 minut, nebudete chtít nic jiného.

Pokud se rozhodnete pro model Xiaomi 12, získáte telefon s AMOLED displejem o velikosti 6,28", který využívá rozlišení Full HD+, a kterému rovněž nechybí podpora HDR10+ i Dolby Vision. Pohání ho stejný procesor a zádům vévodí fotoaparát se třemi snímači, kdy ten hlavní z nich disponuje rozlišením 50Mpx.


Xiaomi 12X

Xiaomi 12X je stvořený pro ty, kteří touží po telefonu s bohatou výbavou, ale nechtějí za něj utratit všechny své úspory. Tento model vychází ze svého pokročilejšího sourozence Xiaomi 12, nabídne vám proto totožný displej se stejnou úhlopříčkou i fotosoustavou. Pokud se obejdete bez bezdrátového nabíjení, dostanete smartphone s dostatkem výkonu díky procesoru Snapdragon 870.


Ke každému modelu řady Xiaomi 12 navíc získáte jako dárek Youtube Premium a možnost výměny displeje zdarma.

S Youtube Premium si užijete přehrávání hudby bez reklam,s možností offline přehrávání a 3 měsíce zcela zdarma! Jak na to?

  1. Zakupte telefon Xiaomi řady 12.
  2. Otevřete aplikaci Youtube na vašem novém zařízení.
  3. Postupujte dle pokynů a uplatněte svůj nárok.

Aktivaci Youtube Premium je nutno provést nejpozději do 1. 3. 2023. Více informací najdete zde.

V rámci předobjednávek učiněných do 13. 4. 2022 získáte jednorázový bezplatný nárok na opravu nebo výměnu displeje v servisním středisku Xiaomi.

Tento nárok počíná běžet dnem zakoupení a lze ho využít po dobu 6 měsíců v případě nezaviněného poškození nebo rozbití displeje.

Podrobné informace k možnosti opravy nebo výměny displeje najdete zde.

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry
 

12