Hry pro Xbox Series

Nejprodávanější

1
Farming Simulator 22 (Xbox One)

Vezměte do ruky motyku a postarejte se o svou farmu v tom nejrozsáhlejším a nejoblíbenějším simulátoru pro farmaření. Farming Simulator 22 nabízí obrovskou rozmanitost farmářských aktivit, které se soustředí na zemědělství, chov zvířat a lesnictví – nyní s úžasným přídavkem v podobě ročních období.

799 Kč

2
Minecraft Dungeons Ultimate Edition (XSX)

Nová hra zasazena ve světě Minecraftu - akční adventura s příběhem a podporou online režimu pro více hráčů. Probojujte se skrz zcela novou akční adventuru odehrávající se ve světě Minecraft a ovlivněnou tradičními dungeon crawlery! Můžete hrát až se čtyřmi přáteli nebo jít sám v kobkách. Kupte si Ultimate Edition, obsahující základní hru, kosmetické předměty z Hero Edition a všech šest DLC.

999 Kč

3
Fortnite - Minty Legends Pack (Xbox One/Xbox Series)

Fortnite Battle Royale je online free-to-play hra, ve které se postavíte proti stovce horlivých protivníků ve velké aréně. Mějte přesnou muškou, správného architektského ducha a především pořádnou dávku štěstí, abyste dosáhli vítězství. Hrajte stylově s balíčkem Fortnite - Minty Legends Pack* obsahující herní měnu a kosmetické doplňky do hry. *Balení neobsahuje disk, pouze kód.

21 %  z 749 Kč

599 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry