Nabídka pro firmy Nové
Košík

Herní konzole Xbox

Xbox, herní konzole vyvinutá společností Microsoft, se stala nepostradatelným hráčem v herním průmyslu. Svojí nepřehlédnutelnou stopu zanechala díky řadě inovací, nabídce atraktivních her a vytvoření skvělé komunity hráčů z celého světa. Pokud se chceš dozvědět více o tomto hráčském fenoménu, čti dále.

Více

Xbox a jeho historie

První generace Xboxu byla uvedena na trh v roce 2001, kdy již dominovaly konkurenční herní konzole PlayStation a Nintendo. Xbox si však našel své místo na trhu a stal se respektovaným hráčem. Tohoto úspěchu dosáhl i díky modelu z roku 2005, který přinesl vylepšenou grafiku a stal se mezi hráči oblíbeným.

Který model si vybrat?

Xbox OneTato generace byla designově i technologicky výkonnější než předchozí modely a přinesla inovativní Kinect senzor pro pohybové ovládání her. Ačkoli nové Xbox One konzole už nejsou běžně dostupné na trhu, stále můžeš těžit z bohaté nabídky her a příslušenství.

Xbox Series

Xbox Series představuje nejnovější generaci herních konzolí od společnosti Microsoft. Oproti předchozí generaci se vyznačují podporou realistického ray-tracing osvětlení a jsou vybaveny rychlým SSD diskem pro téměř okamžité načítání her. Na trhu jsou dvě hlavní varianty: Xbox Series X a Xbox Series S.

  •  Xbox Series X
Tato herní konzole je základním modelem čtvrté generace Xboxu. Nabízí ohromující výkon až 12 TFLOPS, 1TB SSD disk a hry v rozlišení 4K. Kromě toho obsahuje Blu-Ray mechaniku a podporu technologie Dolby TrueHD Atmos pro pohlcující zvukový zážitek.

  • Xbox Series S
Tato konzole je určená hráčům, kteří nekladou tak velký důraz na výkon. Je vybavena sníženým výkonem o 4 TFLOPS, SSD diskem s kapacitou 512 GB a podporuje rozlišení QHD (1440p). Xbox Series S je také cenově dostupnější a na rozdíl od modelu Xbox Series X neobsahuje mechaniku pro disky, což z ní činí lehčí a kompaktnější alternativu.

Hry pro Xbox

Bez ohledu na to, zda preferuješ hry pro nové nebo starší konzole, naši nabídku her si určitě oblíbíš. Máme pro tebe několik tipů, které bys neměl minout: střílečka Halo, závodní hra Forza nebo například Farming Simulator. Ostatně, výběr je zcela na tobě a záleží jen na tom, jaký žánr si vybereš.

Nemůžeš se rozhodnout? Navštiv jednu z našich prodejen, kde si můžeš naše konzole vyzkoušet a jejich výběr prokonzultovat s našimi odborníky. Ponoř se do světa gamingu s Xbox konzolí.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat