Tipy na vánoční dárky s Windows 11

Nevíš, který dárek vybrat pod stromeček svým blízkým? Stačí pípnout. Přinášíme ti tipy na vánoční dárky s Windows 11. Vyber užitečný dárek v podobě výkonného notebooku či tabletu a daruj tak praktičnost a efektivitu. U takového dárku si můžeš být jistý, že ho obdarovaný využije na 100 %.

Dárek pro ženu

  • Dárek, který se hodí jak na cesty, tak na práci doma.

I něžná žena si potrpí na pořádném výkonu, který jí při práci nesmí chybět. Surface Pro 9 2v1 poskytuje flexibilitu tabletu a výkon notebooku, a také praktickou edge-to-edge dotykovou obrazovku PixelSense™ o úhlopříčce 13" a systém Windows 11. Práce na něm je nejen rychlá, ale i spolehlivá.

Dárek pro muže

  • Dárek, který si zamiluje každý muž.

Muži si potrpí na perfektním výkonu, rychlosti a nejnovějších vychytávkách a technologiích na trhu. Přesně takový je Microsoft Surface Laptop 5. Za svou jedinečnou rychlost vděčí především nejmodernějším procesorům, výkonné operační paměti a obrovskému SSD disku. Plnění úkolů a každodenní dosahování produktivity ve všech aplikacích a programech bude snazší než kdy dříve.

Dárek pro dceru

  • Dárek, který se hodí ke studiu i na zábavu.

Pro teenagery bývá vybírání vánočních dárků mnohdy oříšek. Daruj Microsoft Surface Go 3, který předčí všechna jejich očekávání. Představuje profesionální a inovativní 2v1 zařízení, které je ideální pro kreativní činnosti. Díky dotykovému displeji PixelSense je možné vykonávat jakékoli činnosti intuitivněji než tomu bylo dříve.

Dárek pro syna

  • Dárek pro všechny opravdové gamery, kteří chtějí od výkonu víc.

Pro dospívající členy rodiny se vybírání vánočních dárků často stává noční můrou. Ale naštěstí je tu notebook Acer Nitro 5, který je pro opravdové gamery jako dělaný. Designový skvost v kombinaci s bleskurychlým výkonem a řadou působivých technologií umožní maximálně prožívat každý aspekt hry.

iMessage
WhatsApp
Chat