Přihlásit se

Wifi reproduktory

Reproduktory s Wi-Fi se nejčastěji používají v domácnosti či v kanceláři. Díky této technologii je možné spojit více zařízení najedou, díky čemuž spolehlivě ozvučíte celou místnost. Wi-Fi reproduktory často nabídnou i možnost spárování pomocí bluetooth, a tak k nim snadno rovnou připojit i mobilní telefon.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
Yeelight Crystal Pendant Light

Závěsné svítidlo Yeelight Smart je ideálním řešením osvětlení jídelního stolu či větších prostor. Nabídne bílé světlo o různých odstínech i zbytek barevného spektra dle vašeho výběru prostřednictvím ambientních osvětlujících prvků. Celkem nabídne 280 LED bodů, podporu hlasových asistentů, i ovládání pomocí chytrého telefonu iOS a Android.

13 %  z 3 990 Kč

3 481 Kč

2
JBL BAR 5.1 Surround Alexa Multi-room

Soundbar JBL Bar 5.1 Surround představuje komplexní řešení ozvučení nejen pro televizor včetně výkonného subwooferu a externích reproduktorů. Pokrývá celé zvukové spektrum s důrazem na basové linky, umožní připojení dalších reproduktorů, díky rozhraní Bluetooth 4.2 je možná interakce i s dalšími zařízeními, jako je například telefon či tablet. Nízko-profilová konstrukce se nenápadně skryje pod obrazovkou. Nově se zabudovanou funkcí Alexa Multi-Room Music.

33 %  z 16 990 Kč

11 499 Kč

3
Xiaomi Mi chytrý reproduktor

Praktický a chytrý reproduktor je pomocník do domácnosti, který zvládne vaším hlasem ovládat chytrá Mi zařízení, skrze Google Assistant umí tvoři poznámky, číst zprávy apod., Chromecast zajišťuje perfektně funkční chytrou domácnost a disponuje zabudovanými aplikacemi Spotify, Youtube Music, Pandora, Deezer a Hudba Google Play.

9 %  z 1 190 Kč

1 090 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry