Přihlásit se

Wifi reproduktory

Reproduktory s Wi-Fi se nejčastěji používají v domácnosti či v kanceláři. Díky této technologii je možné spojit více zařízení najedou, díky čemuž spolehlivě ozvučíte celou místnost. Wi-Fi reproduktory často nabídnou i možnost spárování pomocí bluetooth, a tak k nim snadno rovnou připojit i mobilní telefon.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
JBL Bar 9.1 True Wireless Surround

JBL Bar 9.1 True Wireless Sorround je vysoce kvalitní řešení ozvučení televizoru nabízející 4 komponenty pracující na bezdrátové technologii (soundbar, subwoofer a 2 reproduktory) s až 10h výdrží, Chromecast, AirPlay 2 a Dolby Atmos.

27 990 Kč

2
Google Home Mini černý

Šikovný reproduktor Google Home Mini disponující kvalitním zvukem, Google asistentem a velikostí menší než donut. Potřebujete znát aktuální počasí, zajímavé informace, sportovní výsledky, dopravu a mnoho dalšího? Stačí se jen zeptat. Nezapomeňte na nic, ze svého nabitého plánu a naučte Mini, ať vám připomene důležité schůzky, události nebo povinnosti.

69 %  z 2 490 Kč

779 Kč

3
Belkin SOUNDFORM ELITE by Devialet Hi-Fi inteligentní reproduktor + bezdrátová nabíječka, černý

Chytrý bezdrátový reproduktor Belkin SOUNDFORM, navržen ve spolupráci s firmou Devialet, která je průkopníkem v oblasti zvuku. Luxusní doplněk do vaší domácnosti nebo kanceláře vám umožní poslouchat oblíbené skladby i s těmi nejmenšími zvukovými detaily. Horní strana osazena rychlou bezdrátovou nabíječkou a pro ovládání hlasem je připraven Google Assistant.

7 990 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry