Sleva 20 % na vybrané příslušenství s kódem SLEVA20.
Přihlásit se

Wifi reproduktory

Reproduktory s Wi-Fi se nejčastěji používají v domácnosti či v kanceláři. Díky této technologii je možné spojit více zařízení najedou, díky čemuž spolehlivě ozvučíte celou místnost. Wi-Fi reproduktory často nabídnou i možnost spárování pomocí bluetooth, a tak k nim snadno rovnou připojit i mobilní telefon.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
Bose SoundTouch 10 černý

Malý, bezdrátový reproduktor multiroom od Bose s obrovským výkonem a úžasným zvukem. Možnost streamování pomocí Airplay (Wi-Fi), nebo Bluetooth.

16 %  z 6 290 Kč

5 290 Kč

2
Bang&Olufsen A9 GVA (4. Gen.) černý / ořechové nohy

Na jedné z nejvyšších příček nabídky dánské společnosti Bang & Olufsen se pyšní model Beoplay A9. V pořadí jíž 4. generace tohoto modelu se pyšní především podporou Google Voice Assistant. Špičkový komplexní multiroom reproduktor podává vrchoný výkon na poli hudby, a zároveň exceluje i jako designový doplněk vaší domácnosti. Podporuje Bluetooth i Wi-Fi a sestává se ze 7 samostatných reproduktorů.

12 %  z 65 590 Kč

57 990 Kč

3
Bang & Olufsen BeoSound 2 GVA stříbrný

BeoSound 2 GVA je skvělý domácí reproduktor disponující perfektním a silným zvukem, připojením přes Bluetooth, wifi, podporou hlasových asistentů a streamováním muziky bez nutnosti připojení mobilního telefonu.

17 %  z 52 990 Kč

43 990 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry