Přihlásit se

Výprodej Smart

Nadešel čas poohlédnout se po nových chytrých hodinkách, kameře, chytré váze, lampičce, elektrovozítku nebo třeba robotickém vysavači? Prohlédněte si naši nabídku produktů za výhodnou cenu a vyberte si ten, po kterém touží vaše srdce.

Pokračovat

Proč platit za chytrá zařízení, pouzdra na mobily, řemínky k hodinkám, zubní kartáček, tlakoměr nebo něco jiného víc než musíte? Udělejte radost sobě i svojí peněžence a vyberte si některý z produktů v naší nabídce za super cenu. Nabídka je široká, vybere si každý.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Xiaomi Roidmi EVE Plus bílý (EU)

Chytrý vysavač Xiaomi Roidmi EVE Plus disponuje režimem vysávání i mopování s volitelnou intenzitou, chytrou laserovou navigací, možností vytváření zakázaných zón, virtuálních zdí, harmonogramu, sací silou 2 700 Pa a automatickým vyprazdňováním do zásobníku v nabíjecí stanici.

32 %  z 14 990 Kč

10 290 Kč

2
Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K

Chytrá IP kamera Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K s AI detekcí lidí, světelností F1.4, kvalitním záznamem i v noci, kompatibilita s OK Google a Amazon Alexa.

1 290 Kč

3
Oral-B EB 10-2 Kids StarWars

Speciální dětské koncovky, které svou velikostí, tvarem hlavice i její délkou a kvalitou vláken plně přizpůsobena dětskému chrupu. Provedení ExtraSoft vákna s motivy animovaného filmu Disney Frozen. 2ks v balení

22 %  z 379 Kč

299 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry