Přihlásit se

Výprodej příslušenství

Veškeré příslušenství k vašemu zařízení u nás najdete se slevou až 90 %. Teprve díky tomu správnému příslušenství objevíte všechny možnosti, které vám váš mobilní telefon, tablet nebo počítač nabízí. Patří sem síťové a cestovní nabíječky, paměťová média, kabely a redukce, držáky, kryty a pouzdra, klávesnice a nejrůznější vychytávky k vašemu zařízení.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
i-tec USB-C Thunderbolt3 Docking Station 3x 4K + Power Delivery 70W

I-Tec kancelářská USB-C dokovací staníce, která podporuje 3x externí monitor v rozlišení 4K. 5x USB port spolehlivé a rychlé připojení do podnikové sítě díky integrovanému LAN portu a podpora instalace za monitor. Podpora nabíjení vašeho notebooku, mobilu či tabletu a to až do 100 W.

7 %  z 5 790 Kč

5 390 Kč

2
Targus USB-C to HDMI dokovací stanice

Intuitivní víceportový rozbočovač Targus USB-C to HDMI nabízí připojení displeje prostřednictvím HDMI, až tři zařízení USB-A a paměťové karty SD / micro SD. Užijte si čisté a ostré video na externím displeji s podporou rozlišení až 4K 30Hz a kompaktního, ultrapřenosného designu.

23 %  z 1 348 Kč

1 049 Kč

3
Targus dokovací stanice se čtečkou paměťových karet

Výkonná dokovací stanice Targus se čtečkou paměťových karet nabízí 3x USB-A, 1x USB-C, 1x HDMI, 1x Ethernet port a slot na SD / Micro SD paměťové karty, hodící se na přenášení fotografií či videí. Podporuje připojení 1 displeje HDMI s rozlišením 4K 30Hz a poskytuje přenosové rychlosti až 5Gb/s. Odnímatelný, skrytý kabel, kompaktnost a lehkost vám navíc propůjčuje možnost, vzít si ji s sebou všude.

16 %  z 3 198 Kč

2 687 Kč

Zobrazit další 4 produktySkrýt poslední 4 produkty

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry