Přihlásit se

Výprodej příslušenství

Veškeré příslušenství k vašemu zařízení u nás najdete se slevou až 90 %. Teprve díky tomu správnému příslušenství objevíte všechny možnosti, které vám váš mobilní telefon, tablet nebo počítač nabízí. Patří sem síťové a cestovní nabíječky, paměťová média, kabely a redukce, držáky, kryty a pouzdra, klávesnice a nejrůznější vychytávky k vašemu zařízení.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
Vocolinc Smart Adapter VP3 zásuvka bílá

Zásuvka, která rozšíří možnosti využití, ovládejte veškerá připojená zařízení na dálku. Kompatibilita s evropskými zásuvkami, komunikace na bázi Wi-Fi 2.4 GHz bez nutnosti dalších zařízení, jako je Hub. Monitorování spotřeby pomocí chytrých zařízení. Ovládání hlasem je kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a s Amazon Alexa.

29 %  z 699 Kč

499 Kč

2
AQARA Smart Home Smart Plug (EU) chytrá zásuvka

Chytrá zásuvka Aqara Smart Plug pro vzdálené ovládaní elektrických zařízení. Nutné připojení k Aqara Hub, funkce časovače.

7 %  z 749 Kč

698 Kč

3
Vocolinc Smart Adapter VP3 zásuvka bílá 2ks

Zásuvka, která rozšíří možnosti využití, ovládejte veškerá připojená zařízení na dálku. Kompatibilita s evropskými zásuvkami, komunikace na bázi Wi-Fi 2.4 GHz bez nutnosti dalších zařízení jako je Hub. Monitorování spotřeby pomocí chytrých zařízení. Ovládání hlasem je kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a s Amazon Alexa.

1 299 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry