Slavíme 10. narozeniny a soutěžíme o skvělé ceny!
Přihlásit se

Výprodej Audio - Video

Hledáte audio-video příslušenství za nejvýhodnější ceny? Pak jste tu správně! Vyberte si z naší široké nabídky sluchátek, reproduktorů, hudebních přehrávačů, kamer, dronů, mikrofonů a dalších produktů za bezkonkurenční ceny.

Pokračovat

V naší nabídce najdete široké množství produktů za příznivou cenu. Co si takhle pořídit nový gramofon nebo dron? Nepotřebujete náhodou nové ochranné sklo nebo folii? Dosloužila vám nabíječka? Potřebujete nový zesilovač nebo držák na telefon či tablet?

Skrýt

Nejprodávanější

1
Niceboy VOICE Call BT PRO konferenční mikrofon a reproduktor černý

Bezdrátový konferenční mikrofon a reproduktor v jednom. Niceboy VOICE Call BT PRO nabízí výdrž přehrávání až 15 hodin (50 % hlasitosti), ovládání přímo na reproduktoru, 4x mikrofon pro 360° snímaní zvuku, bezdrátové spojení Bluetooth 5.0.

49 %  z 2 999 Kč

1 549 Kč

2
Niceboy VOICE Call PRO

Velmi kompaktní kondenzátorový mikrofon s reproduktorem ideální pro online konferenční hovory a schůzky s Plug & Play funkcí, vstupy pro sluchátka, připojením přes USB a 360°snímáním více hlasů.

40 %  z 1 899 Kč

1 149 Kč

3
Mirfak bezdrátový set WE10

Bezdrátový mikrofonní set od Mirfak WE10 nabídne frekvenční rozsah od 20 do 20 kHz, citlivost -42 dB, kapacita baterie 500 mAh, USB-C pro nabíjení, 3,5mm audio vstup, slot pro microSD kartu, bezdrátové připojení 2,4 GHz, vestavěný mikrofon.

3 590 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry