Neodolatelná nabídka výkupů GoPro kamer jedině na Smarty

Výměň svou starou GoPro kameru za novou a využij našeho skvělého výkupu za nejlepší ceny. Tato nabídka výkupu je jedinečná, protože GoPro kamery můžeš vykoupit jedině u nás. Tak pokud už dlouho přemýšlíš nad koupí nové kamery, teď je ten správný čas.

Jaké GoPro vykupujeme?

Postup při výkupu online

  1. GoPro kameru naceň v našem online formuláři, který tě výkupem krok po kroku provede.
  2. Po dokončení online výkupu kameru zabal, do balíčku přilož vytištěnou fakturu a podej na pobočce Zásilkovny, kde obsluze sdělíš přidělený kód, který obdržíš e-mailem.
  3. Pokud kameru v online formuláři nenalezneš, kontaktuj nás e-mailem [email protected]. Do e-mailu uveď model tvé GoPro k výkupu a číslo faktury k zakoupené kameře.

Do 5 pracovních dní od doručení zásilky na naši adresu tě budeme kontaktovat ohledně výkupní smlouvy. Pokud se námi navrhovaná výkupní cena bude lišit od ceny uvedené v původním nacenění, důvod popíšeme, případně doložíme fotografiemi.

Po vzájemném odsouhlasení ti e-mailem zašleme k potvrzení výkupní smlouvu.

Výkupní cenu tvé GoPro kamery vyplatíme na tebou uvedený bankovní účet nejpozději do 5 pracovních dní od potvrzení výkupní smlouvy.

Postup při výkupu na prodejně

  1. Výkup také můžeš spojit s návštěvou jedné z našich prodejen. Přines svou GoPro kameru k nám na prodejnu a naši zkušení prodejci se postarají o zbytek.
  2. GoPro kameru prohlédnou, ohodnotí její stav a nabídnou ti tu nejlepší možnou cenu.
  3. Ty se poté rozhodneš, zda se vším souhlasíš a zda si peníze necháš vyplatit nebo je použiješ na nákup nového zařízení.

Jak by vypadal výhodný nákup?

Brousíš si zuby na outdoorovou kameru GoPro HERO11 v hodnotě 14 490 Kč, která je nyní zlevněná na 13 490 Kč, a máš doma starší model HERO9 Black? Naše předpokládaná výkupní cena HERO9 je 5 500 Kč, takže by tě nová GoPro vyšla na krásných 7 990 Kč. A to už je krásná cena, nemyslíš?