Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

Vychytávky

Pokud hledáte pěkné chytré věci, která vám usnadní život, jste tu správně. Široká nabídka větráčků, stojánků, NFC tagů a mnoho dalšího.

Pokračovat

Moderní doba a neustálý pokrok s sebou přináší množství chytrých vychytávek, které nám práci s našimi zařízeními usnadňují. Mezi tyto pomocníky patří například nejmodernější tiskárny, které dokáží tisknout fotografie z chytrých zařízení pouze přes bluetooth, projektory, díky nimž bude váš zážitek z videa mnohem hlubší, drony, s jejichž pomocí vytvoříte fotografie a videa z nestandardních úhlů a výšek, nebo například šikovné navigace na kolo.K vašemu zařízení je též možné připojit nejrůznější větráčky, LED světla či další ovladače. Díky našemu výběru se v těchto vychytávkách snadno zorientujete.

Skrýt

Nejprodávanější

1
WHOOSH! Screen Shine On the Go XL čistič obrazovek - 100 ml

WHOOSH! Screen Shine Grab and Go je praktický čistící prostředek na obrazovky elektroniky se sprejovým aplikátorem a hadříkem z mikrovláken. Přípravek odstraňuje nejen mastnotu a otisky, ale také viry a bakterie.

22 %  z 379 Kč

299 Kč

2
EVOLVEO FreeTalk XM2 sada 2 vysílaček s duální nabíjecí základnou

EVOLVEO FreeTalk XM2 je sada dvou vysílaček s duální nabíjecí základnou. Maskačový vzor, velký displej, dosah až 8 km v otevřeném prostoru, výkon 0,5 W PMR 446 standard, VOX, CALL, Roger Beep, CTCSS, integrovaná svítilna.

1 140 Kč

3
EVOLVEO FreeTalk 2W PMR vysílačka

Vysílačky s dosahem až 15 km EVOLVEO FreeTalk 2W, dobíjecí základna, 5 kanálů 446MHz/ 0,5W, 3 kanály 448MHz /2W, 1300mAh BL-5C baterie, clip na opasek, LED svítilna.

1 390 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry