Přihlásit se

Vychytávky

Pokud hledáte pěkné chytré věci, která vám usnadní život, jste tu správně. Široká nabídka větráčků, stojánků, NFC tagů a mnoho dalšího.

Pokračovat

Moderní doba a neustálý pokrok s sebou přináší množství chytrých vychytávek, které nám práci s našimi zařízeními usnadňují. Mezi tyto pomocníky patří například nejmodernější tiskárny, které dokáží tisknout fotografie z chytrých zařízení pouze přes bluetooth, projektory, díky nimž bude váš zážitek z videa mnohem hlubší, drony, s jejichž pomocí vytvoříte fotografie a videa z nestandardních úhlů a výšek, nebo například šikovné navigace na kolo.K vašemu zařízení je též možné připojit nejrůznější větráčky, LED světla či další ovladače. Díky našemu výběru se v těchto vychytávkách snadno zorientujete.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Kodak Mini 2 Bluetooth foto tiskárna bílá

Kodak Mini 2 je kompaktní Bluetooth tiskárna fotografií ve vysoké kvalitě. Výhodou je nízká cena spotřebního materiálu, vysoká kvalita tisku technologií 4Pass, široké možnosti úprav fotek v aplikaci, a také snadný přenos díky nízké hmotnosti a drobným rozměrům.

17 %  z 2 990 Kč

2 490 Kč

2
Kodak náhradní náplň 2,14 x 3,4 20ks

Originální náhradní náplnlně pro kompaktní tiskárnu Kodak Mini ve formátu 2,14x3,4 palců včetně inkoustové náplně.

37 %  z 549 Kč

349 Kč

3
Digitsole Warm Series V6 chytré vyhřívané vložky vel. 36 – 37

Chytré vyhřívané vložky do bot Digitsole Warm Series V6 s termostatickou regulací teploty jsou ideálním doplňkem do chladného počasí. Vydrží až 6 hodin provozu a ovládat je můžete pohodlně přes chytrou aplikaci. Pružná konstrukce navíc pomáhá zvýšit komfort při nošení bot a tlumí nárazy.

4 590 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry