Přihlásit se

Venkovní stromky

Nejprodávanější

1
Twinkly Light Tree Special Edition 2m venkovní světelný stromek, 300 světýlek

Twinkly Light Tree je venkovní světelný stromek, který nabízí širokou škálu efektů s možností vytváření vlastních, 16 milionů barev v RGB a v odstínech bílé (Special Edition), Bluetooth a wifi připojení, možnost ovládání přes tlačítko, telefon nebo s pomocí hlasových asistentů a krytí IP44. V balení s 300 světýlky a 2m stojnou tyčí.

6 990 Kč

2
Twinkly Light Tree Special Edition 3m venkovní světelný stromek, 450 světýlek

Twinkly Light Tree je venkovní světelný stromek, který nabízí širokou škálu efektů s možností vytváření vlastních, 16 milionů barev v RGB a v odstínech bílé (Special Edition), Bluetooth a wifi připojení, možnost ovládání přes tlačítko, telefon nebo s pomocí hlasových asistentů a krytí IP44. V balení s 500 světýlky a 3m stojnou tyčí.

10 990 Kč

3
Twinkly Light Tree Special Edition 4m venkovní světelný stromek, 750 ks světýlek

Twinkly Light Tree je venkovní světelný stromek, který nabízí širokou škálu efektů s možností vytváření vlastních, 16 milionů barev v RGB a v odstínech bílé (Special Edition), Bluetooth a wifi připojení, možnost ovládání přes tlačítko, telefon nebo s pomocí hlasových asistentů a krytí IP44. V balení se 750 světýlky a 4m stojnou tyčí.

13 990 Kč

Zobrazit další 2 produktySkrýt poslední 2 produkty
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry