Pípal někdo jarní výprodej? | Užij si až 70% slevy na mobily, chytré hodinky, audio, smart, merch i příslušenství.

Stačí pípnout...

a Vánoce budou chytřejší.

Ikona

Výměna zboží
do 15. 1. 2023

Vyzvedni na Smarty a JRC
prodejnách po celé ČR zdarma

Výhodné
financování

Rychlé dodání
už do 60 min

Tipy na dárky

Došla ti inspirace? Stačí pípnout. Vybrali jsme pro tebe ty nejlepší produkty ze světa chytré elektroniky a gamingu. Pro maminku, tatínka, přítelkyni, přítele, děti, pravého hráče, mazlíčka, zkrátka pro kohokoliv. 

Všechny tipy na dárky ›

SOUTĚŽ

Napiš dopis Ježíškovi

Věříš na Ježíška?
Doufáme, že ano, protože Smarty Ježíšek je u nás připraven rozdávat překvapení! Vyber si svůj dárek, napiš nám, proč by se ti líbil pod stromečkem a počkej, jestli tě vybereme. Na dopise si dej opravdu záležet, budeme totiž losovat pouze 3 výherce s tím nejkreativnějším přáním. 

Jak se zúčastnit soutěže?

Vyber si u nás svůj vysněný dárek.

Napiš nám o něm spolu s přáním níže do formuláře.

Teď už jen počkej, jestli se na tebe usměje štěstí.
Losovat budeme 24. 12. na Instagramu Smarty.cz 

Podmínky soutěže
Soutěž probíhá od 01. 12. 2022 do 20. 12. 2022 na webu smarty.cz. Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba s trvalým bydlištěm na území České republiky. V případě, že je mladší 15 let, je povinna mít souhlas zákonného zástupce. Podmínkou zařazení do soutěže je pravdivé a úplné vyplnění a odeslání soutěžního formuláře. Podmínkou zařazení do soutěže není nákup na smarty.cz. Každý soutěžící se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Výherce bude vyhlášen dne 24. 12. 2022 na instagramovém profilu smarty.cz a zároveň kontaktován na jeho e-mailové adrese pro zaslání adresy k doručení výhry. Pokud výherce nepošle do 7 dnů své korespondenční údaje, ztrácí na výhru nárok a získá ji další v pořadí. Výhra bude zaslána do 7 dnů od dodání korespondenčních údajů. Obecná pravidla soutěže najdete zde.