Přihlásit se

USB Huby pro PC

Došly vám u počítače volné porty a vy k němu potřebujete nutně připojit další monitor, sluchátka, klávesnici, myš nebo něco úplně jiného? Vyřešte to díky USB Hub, který rozšíří počítač o další porty. Poslouží i v případě, že u PC některý z portů jako HDMI, DisplayPort, jack a další schází.

Pokračovat

USB Hub nebo dokovací stanice?

USB Hub využijete doma i v kanceláři, usnadní vám práci a rozšíří počet potřebných portů. Může disponovat jiným počtem USB výstupů i jiným audiovizuálním rozhraním, některý si poradí i s Micro SD kartou. Dobře si vyberte výstup, ať nemáte problém s propojením.Dokovací stanice se k PC připojuje pomocí USB portu a umožní vám využívat víc funkcí zařízení. Můžete skrz dokovací stanici propojit počítač s myší, tiskárnou monitorem, reproduktory apod. Mívá velké množství portů, veškerá zařízení doma i v kanceláři tak zvládnete připojit bez mnoha metrů kabelů, o které kolikrát zakopáváte.

Víte, že když dokovací stanici propojíte s notebookem, bude notebook pořád nabitý?

Skrýt

Nejprodávanější

1
iWant SLIM USB-C HUB s 3x USB 3.1/HDMI/Ethernet/USB-C vesmírně šedý

Štíhlý a elegantní kovový hub/redukce iWant, který rozšíří konektivitu vašeho iPad Pro nebo MacBooku Pro s USB-C o konektory HDMI s podporou 4K, tří USB 3.1, ethernet a USB-C s podporou nabíjení.

1 690 Kč

2
Satechi Aluminium Type-C Slim Multiport (1xHDMI 4K,2x USB-A,1x SD,1x Ethernet) vesmírně šedý

S hubem Satechi Aluminium Type-C Slim Multiport rozšíříte možnosti připojení vašeho notebooku s USB-C konektorem. Nabídne vám 7 portů - Gigabitový ethernet, 4K HDMI (60Hz), USB-C PD (60 W), pro nabíjení, 2x USB-A 3.0 a micro/SD čtečku karet.

25 %  z 2 190 Kč

1 651 Kč

3
i-tec USB 3.1 Type C SLIM HUB 4 Port passive

Pasivní rozbočovač se čtyřmi USB 3.1, USB-C/Thunderbolt 3, délka 20 cm.

19 %  z 369 Kč

299 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry