Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

USB Huby pro PC

Došly vám u počítače volné porty a vy k němu potřebujete nutně připojit další monitor, sluchátka, klávesnici, myš nebo něco úplně jiného? Vyřešte to díky USB Hub, který rozšíří počítač o další porty. Poslouží i v případě, že u PC některý z portů jako HDMI, DisplayPort, jack a další schází.

Pokračovat

USB Hub nebo dokovací stanice?

USB Hub využijete doma i v kanceláři, usnadní vám práci a rozšíří počet potřebných portů. Může disponovat jiným počtem USB výstupů i jiným audiovizuálním rozhraním, některý si poradí i s Micro SD kartou. Dobře si vyberte výstup, ať nemáte problém s propojením.Dokovací stanice se k PC připojuje pomocí USB portu a umožní vám využívat víc funkcí zařízení. Můžete skrz dokovací stanici propojit počítač s myší, tiskárnou monitorem, reproduktory apod. Mívá velké množství portů, veškerá zařízení doma i v kanceláři tak zvládnete připojit bez mnoha metrů kabelů, o které kolikrát zakopáváte.

Víte, že když dokovací stanici propojíte s notebookem, bude notebook pořád nabitý?

Skrýt

Nejprodávanější

1
FIXED HUB Card 7v1 USB-C pro notebooky a tablety vesmírně šedý

Odolný a elegantní USB-C Hub v hliníkovém zpracování pro notebooky a tablety disponuje: 2x USB 3, 1x HDMI, 2x USB-C a čtečkou SD karet s podporou Micro SD.

1 399 Kč

2
FIXED USB-C HUB Mini 5-portový pro notebooky a tablety šedý

USB C hub 5v1 umožní připojení celé řady příslušenství přes jeden port. Nabídne 2x USB 3.2, 1x HDMI, 1x USB C 5GB/s, 1x USB C PD. Podporuje také napájení přes USB C až do 100 W a HDMI zvládne až 4K. Hliníkové zpracování ladí k počítačům Apple MacBook.

990 Kč

3
iWant SLIM USB-C HUB s 3x USB 3.1/HDMI/Ethernet/USB-C stříbrný

Štíhlý a elegantní kovový hub/redukce iWant, který rozšíří konektivitu vašeho iPad Pro nebo MacBooku Pro s USB-C o konektory HDMI s podporou 4K, tří USB 3.1, ethernet a USB-C s podporou nabíjení.

1 690 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry