USB Huby pro notebooky

Už vám porty na notebooku nestačí? Nemáte k němu jak připojit klávesnici nebo myš? Chybí vám na notebooku některý z portů, třeba pro připojení sluchátek, monitoru apod.? Vyřešte to díky USB Hub. Vyberte si z naší široké nabídky ten pravý a usnadněte si práci, ušetřete čas.

Pokračovat

USB rozbočovač využijete doma i v kanceláři

USB Hub je skvělým pomocníkem pro práci i zábavu, stačí si ho dobře vybrat. Důležité je uvědomit si, kolik portů navíc potřebujete a jaký vám schází. Když v tomto budete mít jasno, výběr bude jednodušší.

Víte, že na trhu je hned několik provedení a také odlišné standardy výstupů USB Hub? Vybírat můžete mezi USB-C Huby, USB 3.0 a 2.0 Huby a mini USB Huby, co se provedení týče, tam záleží, k čemu ho chcete využívat. Můžete skrz něj zařízení nabíjet, když bude míst Bluetooth, usnadníte si přenos souborů.

Vylepšete svůj notebook některým z našich USB Hubů.

Skrýt

Nejprodávanější

1
FIXED USB-C HUB Mini 5-portový pro notebooky a tablety šedý

USB C hub 5v1 umožní připojení celé řady příslušenství přes jeden port. Nabídne 2x USB 3.2, 1x HDMI, 1x USB C 5GB/s, 1x USB C PD. Podporuje také napájení přes USB C až do 100 W a HDMI zvládne až 4K. Hliníkové zpracování ladí k počítačům Apple MacBook.

990 Kč

2
i-tec USB 3.1 Type C SLIM HUB 4 Port passive

Pasivní rozbočovač se čtyřmi USB 3.1, USB-C/Thunderbolt 3, délka 20 cm.

19 %  z 369 Kč

299 Kč

3
HyperDrive 6-in-1 USB-C Hub pro iMac

HyperDrive 6-in-1 USB-C Hub pro iMac nabízí design a konstrukci speciálně pro Apple iMac 24“, unikátní svěrací mechanismus, barevné štítky ladící s Apple barvami, 4K 60Hz HDMI, USB-C (10 Gbps), 2x USB-A (10 Gbps) a SD a MicroSD čtečku.

30 %  z 2 390 Kč

1 689 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry