USB Huby

Potřebujete k počítači připojit víc zařízení, ale máte na něm jen pár portů, které vám nestačí? Vsaďte na USB Hub, který je skvělým pomocníkem. Usnadní vám práci a ušetří hromadu času při přenosu dat.

Pokračovat

Jaké USB Huby na trhu najdete?

Díky USB Hub získáte další porty pro periferie jako myš a klávesnice, navíc díky USB Hub můžete svoje zařízení rozšířit o port, který postrádáte. Je to HDMI, VGA, DisplayPort, DVI, nebo Jack či RJ-45. Stačí si USB Hub neboli USB rozbočovač dobře vybrat.Ujistěte se, že má všechny porty, které potřebujete a vyberte si z následujících typů.

  • USB Hub s napájením, který je připojený k elektrické síti, když ho ale napojíte k notebooku skrz USB-C s technologií Power Delivery, nabije i notebook.
  • USB s Bluetooth pro bezkontaktní přenos dat.
  • USB Hub s vypínačem
  • USB pro PS4
Víte, že USB rozbočovače mohou disponovat různými výstupy? USB-C, USB 3.0, USB 2.0 nebo Mini USB Huby.

Skrýt

Nejprodávanější

1
FIXED USB-C HUB Mini 5-portový pro notebooky a tablety šedý

USB C hub 5v1 umožní připojení celé řady příslušenství přes jeden port. Nabídne 2x USB 3.2, 1x HDMI, 1x USB C 5GB/s, 1x USB C PD. Podporuje také napájení přes USB C až do 100 W a HDMI zvládne až 4K. Hliníkové zpracování ladí k počítačům Apple MacBook.

990 Kč

2
HyperDrive 6-in-1 USB-C Hub pro iMac

HyperDrive 6-in-1 USB-C Hub pro iMac nabízí design a konstrukci speciálně pro Apple iMac 24“, unikátní svěrací mechanismus, barevné štítky ladící s Apple barvami, 4K 60Hz HDMI, USB-C (10 Gbps), 2x USB-A (10 Gbps) a SD a MicroSD čtečku.

30 %  z 2 390 Kč

1 689 Kč

3
Satechi Aluminium Type-C Slim Multiport (1xHDMI 4K,2x USB-A,1x SD,1x Ethernet) stříbrný

S hubem Satechi Aluminium Type-C Slim Multiport rozšíříte možnosti připojení vašeho notebooku s USB-C konektorem. Nabídne vám 7 portů - Gigabitový ethernet, 4K HDMI (60Hz), USB-C PD (60 W), pro nabíjení, 2x USB-A 3.0 a micro/SD čtečku karet.

34 %  z 2 390 Kč

1 590 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry