Přihlásit se

USB Huby

Potřebujete k počítači připojit víc zařízení, ale máte na něm jen pár portů, které vám nestačí? Vsaďte na USB Hub, který je skvělým pomocníkem. Usnadní vám práci a ušetří hromadu času při přenosu dat.

Pokračovat

Jaké USB Huby na trhu najdete?

Díky USB Hub získáte další porty pro periferie jako myš a klávesnice, navíc díky USB Hub můžete svoje zařízení rozšířit o port, který postrádáte. Je to HDMI, VGA, DisplayPort, DVI, nebo Jack či RJ-45. Stačí si USB Hub neboli USB rozbočovač dobře vybrat.Ujistěte se, že má všechny porty, které potřebujete a vyberte si z následujících typů.

  • USB Hub s napájením, který je připojený k elektrické síti, když ho ale napojíte k notebooku skrz USB-C s technologií Power Delivery, nabije i notebook.
  • USB s Bluetooth pro bezkontaktní přenos dat.
  • USB Hub s vypínačem
  • USB pro PS4
Víte, že USB rozbočovače mohou disponovat různými výstupy? USB-C, USB 3.0, USB 2.0 nebo Mini USB Huby.

Skrýt

Nejprodávanější

1
AXAGON HUES2C TypeC 4x USB3.0 CHARGING hub microUSB nap. konektor

AXAGON USB Hub nabídne skrze USB C 3.2 Gen 1 rozšíření na celkem 4 USB A porty s možností externího nabíjení, funguje okamžitě bez instalace, pyšní se kompaktními rozměry, nízkou hmotností i flexibilním kabelem. Maximální přenosová rychlost až 5000 Mbit/s.

1 %  z 324 Kč

323 Kč

2
HyperDrive 5-in-1 USB-C Hub pro iMac

HyperDrive 5-in-1 USB-C Hub pro iMac nabízí design a konstrukci speciálně pro Apple iMac 24“, unikátní svěrací mechanismus, barevné štítky ladící s Apple barvami, 2x USB-C (5 Gbps), 2x USB-A (5 Gbps) a jednou USB-A se 7,5W nabíjením.

19 %  z 1 590 Kč

1 290 Kč

3
AXAGON HUES2B 4x USB3.0 CHARGING hub micro USB nap. konektor

AXAGON USB Hub nabídne skrze USB A 3.2 Gen 1 rozšíření na celkem 4 USB A porty s možností externího nabíjení, funguje okamžitě bez instalace, pyšní se kompaktními rozměry, nízkou hmotností i flexibilním kabelem. Maximální přenosová rychlost až 5000 Mbit/s.

10 %  z 319 Kč

290 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry