Přihlásit se

Tužkové baterie

Tolik věcí v našich domácnostech funguje na tužkové baterie. Najdeme je v dálkových ovladačích, hodinách, digitálních fotoaparátech, CD přehrávačích nebo budíku.

Pokračovat

Řadíme sem klasické alkalické tužkové baterie s označením AA a mikrotužkové baterie AAA, které se hodí do zařízení menších rozměrů. Oba typy tužkové baterie jsou určeny pro přístroje se středním a vyšší odběrem. Tužkové baterie mohou být i nabíjecí. Takové baterie udrží díky speciální technologii po dobu jednoho roku kapacitu 85%. Oproti alkalickým bateriím jsou schopny dodávat vyšší vybíjecí proudy.

Alkalické baterie

Tyto baterie se po úplném vybití vyhazují do speciálních sběrných boxů. Nelze je tedy nabíjet. Zpravidla mívají menší kvalitu než nabíjecí baterie, jsou ale o poznání levnější.

Nabíjecí baterie

Tento typ tyžkových baterií disponuje obnovitelnou kapacitou. Nabíjí se pomocí speciální nabíječky. Jsou kvaltnější než obyčejné aklalické baterie, bohužel si za ně ale připlatíte.

Skrýt

Nejprodávanější

1
GP Lithiumcell CR2032 2 ks

Cenově atraktivní knoflíková baterie pro digitální zařízení.

61 %  z 99 Kč

39 Kč

2
Verbatim AAA alkalické baterie LR3 10x

Alkalické baterie AAA značky Verbatim. V balení 10 ks.

119 Kč

3
PHILIPS Ultra Alcaline baterie AAA LR03E4B/10 4x

Tužkové baterie AAA baterie s dlouhou výdrží Philips Ultra Alcaline nabídnou až o 23% více energie oproti běžným bateriím. Navíc neobsahují škodlivé látky jako kadmium, rtuť nebo olovo.

149 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry