Slavíme 10. narozeniny a soutěžíme o skvělé ceny!
Přihlásit se

True Wireless

True wireless sluchátka jsou stylová a pyšní se hned několika přednostmi. Jsou malá, nemají žádné dráty a dnes už skoro nenajdete výrobce, který by je nenabízel. Nabídka je široká, stačí si vybrat. Směle do toho!

Pokračovat

Jak vypadají true wireless sluchátka?

True wireless jsou opravdu bezdrátová sluchátka. Jde o dva oddělené moduly propojené pomocí Bluetooth nejen s mobilním telefonem, ale i mezi sebou. Právě v tom se liší od těch bezdrátových, která se sice se zařízením nepropojovala přes kabel, mezi sebou ale nějaký měla.

  • Díky true wireless si užijete nekonečnou svobodu.
  • Každé sluchátko má svoji baterii, dobíjíte je pomocí pouzdra, do kterého sluchátka uklízíte, když je zrovna nepoužíváte.
  • Pouzdro je zárukou, že se sluchátko nikam nezatoulá.
  • Při jejich výběru se zajímejte nejen o verzi Bluetooth, ale i o výdrž na jedno nabití.
Náš tip: Dobře vybraná true wireless sluchátka by hravě měla odizolovat i okolní ruch.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Niceboy HIVE Pins bílá

Bezdrátová TWS sluchátka Niceboy HIVE Pins nabízí kvalitní zvuk a hluboké basy MaxxBass, Bluetooth 5.0, kombinovaná výdrž až 4+14 hodin, krytí IPX4, dotykové ovládání, nabíjení USB C, mikrofon pro pohodlné hovory i spolehlivé autopárování.

22 %  z 799 Kč

629 Kč

2
Apple AirPods bezdrátová sluchátka (2021) bílá

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 3. generace. Úplně nový design a prostorový zvuk. Kouzelně vyladěné. S prostorovým zvukem, který tě obklopí ze všech stran, adaptivní ekvalizací, co dolaďuje vyznění muziky podle tvaru ucha, a delší výdrží baterie, kterou nabiješ za chvilku. Odolají potu i vodě a fungují jednoduše kouzelně.

11 %  z 4 989 Kč

4 490 Kč

3
Apple AirPods bezdrátová sluchátka (2019) bílá

AirPody s nabíjecím pouzdrem představují úplně nové pojetí bezdrátových sluchátek. Nabídnou delší dobu volání, rychlejší a stabilnější připojení díky čipu Apple H1, až 2x rychlejší přepínání mezi zařízeními a 1,5x rychlejší spojení telefonních hovorů. A dobijete je i na cestách.

8 %  z 3 779 Kč

3 490 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry