Přihlásit se

True Wireless

True wireless sluchátka jsou stylová a pyšní se hned několika přednostmi. Jsou malá, nemají žádné dráty a dnes už skoro nenajdete výrobce, který by je nenabízel. Nabídka je široká, stačí si vybrat. Směle do toho!

Pokračovat

Jak vypadají true wireless sluchátka?

True wireless jsou opravdu bezdrátová sluchátka. Jde o dva oddělené moduly propojené pomocí Bluetooth nejen s mobilním telefonem, ale i mezi sebou. Právě v tom se liší od těch bezdrátových, která se sice se zařízením nepropojovala přes kabel, mezi sebou ale nějaký měla.

  • Díky true wireless si užijete nekonečnou svobodu.
  • Každé sluchátko má svoji baterii, dobíjíte je pomocí pouzdra, do kterého sluchátka uklízíte, když je zrovna nepoužíváte.
  • Pouzdro je zárukou, že se sluchátko nikam nezatoulá.
  • Při jejich výběru se zajímejte nejen o verzi Bluetooth, ale i o výdrž na jedno nabití.
Náš tip: Dobře vybraná true wireless sluchátka by hravě měla odizolovat i okolní ruch.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Apple AirPods bezdrátová sluchátka (2019) bílá

AirPody s nabíjecím pouzdrem představují úplně nové pojetí bezdrátových sluchátek. Nabídnou delší dobu volání, rychlejší a stabilnější připojení díky čipu Apple H1, až 2x rychlejší přepínání mezi zařízeními a 1,5x rychlejší spojení telefonních hovorů. A dobijete je i na cestách.

3 779 Kč

2
Apple AirPods Pro bezdrátová sluchátka s MagSafe pouzdrem (2021) bílá

Aktivní potlačování hluku pro poslech, který vás pohltí. Režim propustnosti. Špunty na výběr. Kouzlo pro tvoje uši. A nyní s MagSafe bezdrátovým pouzdrem.

5 %  z 7 290 Kč

6 990 Kč

3
Honor Choice bezdrátová sluchátka bílá

Opravdu bezdrátová sluchátka Honor Choice s až 24 hodin kombinovaným poslechem hudby, až 6 hodin poslechu na jedno nabití, Bluetooth 5.0, dotykovým ovládáním, odolností IP54.

22 %  z 999 Kč

789 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry