Pořiď si nový telefon Samsung Galaxy S21 FE a získej výkupní bonus až 3 000 Kč

Vyměň své staré zařízení (tablet, telefon či chytré hodinky) za nový telefon Samsung Galaxy S22, který nabízí mnoho skvělých funkcí. Překvapí tě například vytříbený ikonický design, bleskurychlý osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 888, rozsáhlé možnosti zadního fotoaparátu se 3 objektivy s trojnásobným optickým zoomem, 6,4" Dynamic AMOLED 2x displej s adaptivní frekvencí až 120 Hz a vytrvalá kondice baterie. Přináší tak vysokou pracovní efektivitu a ničím nerušenou zábavu.

Získej bonus k výkupu až 3 000 Kč!

  1. Zakup si Samsung Galaxy S21 FE do 31. 1. 2023.
  2. Zaregistruj své použité zařízení (telefon, tablet či chytré hodinky) a vyplň údaje potřebné ke zrealizování výkupu. *
  3. Vyber typ použitého zařízení a dle jednotlivých otázek proveď diagnostiku jeho stavu. Poté se zobrazí finální výkupní cena. * *
  4. Zvol model a vlož IMEI číslo svého nového Galaxy S21 FE. Dále přilož čitelnou kopii účtenky/faktury tohoto nového Samsungu.
  5. Po přijetí tvého starého zařízení a jeho validaci ti spolu s výkupní cenou zašleme jednorázový bonus až 3 000 Kč.


 * Výkupní cena používaného přístroje sestává z ceny dle aktuální situace na trhu a z výkupní kategorie A až D. Více najdeš na stránkách Samsung.

 * * K získání vyššího bonusu je potřeba odprodat chytrý telefon, tablet nebo chytré hodinky, které Samsung vykupuje. V případě, že chceš odprodat telefon, ale nenašel jsi ho mezi vykupovanými telefony, zvol položku "Ostatní". Výkupní bonus bude však nižší.