Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Tonery do tiskáren

Začal se vám na papíře objevovat místo černého tisku objevovat šedý? Došel vám toner a vy nevíte, jaký koupit? Přeci jen jste si tiskárnu pořizovali proto, abyste na ní mohli tisknout a kopírovat. To bez náplně dost dobře nejde. Jenže na trhu jich je tolik, jak vybrat ten pravý?

Pokračovat

Když přijde na výběr toneru, většinou se rozmýšlíme, zda koupit originální, kompatibilní nebo renovovaný toner. V čem se liší a jaký je ten pravý?

  • Originální toner vyrábí přímo výrobce vaší tiskárny a je zárukou kompatibility a kvality, většinou ale za vyšší cenu.
  • Kompatibilní toner vyrobila pro vaši tiskárnu jiná firma, není originální, můžeme ho označit jako alternativní a je levnější, přesto se kvalitou vyrovná originálnímu toneru.
  • Renovovaný toner je již použitý toner, do kterého se doplnil tonerový prášek.
  • Jakmile máte jasno v tom, zda chcete originální, kompatibilní nebo renovovaný toner, je na čase vybrat správný typ. Ten určíte podle výrobce a typu vaší tiskárny.
  • Chcete černý nebo barevný toner? Výběr černého je snadný, stačí vám jeden. Když ale potřebujete barevný toner pro laserovou tiskárnu, potřebujete hned 4 -černý, azurový, žlutý a purpurový.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Canon Cartridge PG-540 / CL-541 Multi pack

Originální inkoustová cartridge Canon Cartridge PG-540 / CL-541 Multi pack zajistí vysokou kvalitu tisku a prodlouží životnost vaší tiskárny Canon.

8 %  z 899 Kč

829 Kč

2
EPSON 101 EcoTank černá inkoustová náplň

Originální inkoustová náplň EPSON 101 EcoTank černá inkoustová náplň zajistí vysokou kvalitu a spolehlivost tisku a optimalizuje výkon vaší tiskárny Epson.

17 %  z 319 Kč

265 Kč

3
EPSON 101 EcoTank žlutá inkoustová náplň

Originální inkoustová náplň EPSON 101 EcoTank žlutá inkoustová náplň zajistí vysokou kvalitu a spolehlivost tisku a optimalizuje výkon vaší tiskárny Epson.

18 %  z 169 Kč

139 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry