Tlakoměry

Měřiče tlaku zaručují kvalitní a přesné měření tlaku v pohodlí vašeho domova. Dají se propojit s chytrým telefonem a vy tak máte všechny svoje výsledky neustále pod dohledem. Tlakoměr zároveň vypočítá průměrné hodnoty a v případě nevhodného měření upozorní signálem. V případě vysokých hodnot dokáže zjistit například i srdeční arytmii. Kromě krevního tlaku dokážou spočítat též puls.

Pokračovat

Jejich velkou výhodou je jednoduché ovládání a přesnost měření. Přináší totiž výsledky, které jsou srovnatelné s klinickými testy.

Chytré tlakoměry mají paměť, přístroj tak ukládá i desítky posledních měření. To ocení například dlouhodobě nemocní lidé, kteří svůj tlak potřebují kontrolovat často.

Skrýt

Nejprodávanější

1
iHealth Start BPa pažní tlakoměr

Automatický pažní tlakoměr iHealth Start BPa je skvělým pomocníkem při sledování hladiny krevního tlaku a péči o vaše zdraví. Na výsledky měření se můžete plně spolehnout, protože přístroj je schválený jako zdravotní pomůcka a prošel klinickým testováním.

59 %  z 999 Kč

415 Kč

2
iHealth NEO BP5s chytrý pažní tlakoměr

IHelath NEO BP5s je chytrý pažní tlakoměr, který se obejde bez kabelů. Naměřené hodnoty můžete sledovat přímo na displeji s pamětí 200 měření, nebo po spárování přes Bluetooth ve svém smarthphonu. V aplikaci MyVitals si můžete propojovat ostatní produkty iHealth a mít tak celkový přehled.

16 %  z 2 699 Kč

2 290 Kč

3
TrueLife Pulse B-Vision tlakoměr

Tlakoměr na paži TrueLife Pulse B-Vision s pamětí pro dva uživatele (x 120 záznamů), LED kontrastní displej, indikátor nepravidelného srdečního tepu, stojánek, univerzální manžeta 22-43cm, snadná obsluha, napájení 3x AA bateriemi.

990 Kč

Zobrazit dalších 5 produktůSkrýt posledních 5 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry