Aktuální rychlost doručení
objednávek u zboží skladem
Prodejny Smarty.cz a výdejní
místa po ČR: 0-2 dny
Express Praha
Do 24 hodin
Doručení domů
2-3 dny
Produkty označené stromečkem
vám doručíme do Vánoc.

Tipy a triky pro počítače a notebooky

Jak napsat zavináč na notebooku

Zavináč je důležitou součástí každé e-mailové adresy. Napsat ho tak potřebuje občas každý z nás. Když ho do adresy nenapíšeme, adresa je neplatná a e-mail se neodešle. Menším zádrhelem však je, že se na každém zařízení píše trochu jinak. Většina z nás dnes na práci či zábavu používá notebook, který s sebou můžeme brát, kam se nám zlíbí. Proto se teď zaměříme na to, jak zavináč napsat především na notebooku. Je to opravdu jednoduché, vystačíš si s pár klávesami.


Jak vybrat notebook?

Máš v plánu pořídit si nový notebook a bojuješ s výběrem? Vybrat notebook na míru tvým požadavkům závisí na několika faktorech, jako je účel použití, výkon, mobilnost, výdrž baterie nebo i rozpočet. Sepsali jsme pro tebe pár bodů, na které by ses měl/a při výběru notebooku zaměřit a které snad pomohou k tomu, abys vybral/a správně.


Jak zrychlit svůj počítač?

Pociťuješ, že se tvůj počítač dostal do fáze, kdy jeho rychlost není taková, jaká bývala? Nemusíš hned myslet na nejhorší. Existuje několik triků, které pomohou, aby byl tvůj počítač rychlejší. Dostaň počítač znovu do kondičky pomocí níže vypsaných tipů. Jdeme na to.