Smarty.cz prodejna OC Central Most: Otevíráme už 9.6. v 9:00 | JRC prodejna OC Mercury České Budějovice: Trvale uzavřena od 19.6. Nejbližší prodejna JRC se nachází v OC IGY České Budějovice.

Tipy a triky pro počítače a notebooky

Jak napsat zavináč na notebooku

Zavináč je důležitou součástí každé e-mailové adresy. Napsat ho tak potřebuje občas každý z nás. Když ho do adresy nenapíšeme, adresa je neplatná a e-mail se neodešle. Menším zádrhelem však je, že se na každém zařízení píše trochu jinak. Většina z nás dnes na práci či zábavu používá notebook, který s sebou můžeme brát, kam se nám zlíbí. Proto se teď zaměříme na to, jak zavináč napsat především na notebooku. Je to opravdu jednoduché, vystačíš si s pár klávesami.


Jak vybrat notebook?

Máš v plánu pořídit si nový notebook a bojuješ s výběrem? Vybrat notebook na míru tvým požadavkům závisí na několika faktorech, jako je účel použití, výkon, mobilnost, výdrž baterie nebo i rozpočet. Sepsali jsme pro tebe pár bodů, na které by ses měl/a při výběru notebooku zaměřit a které snad pomohou k tomu, abys vybral/a správně.


Jak zrychlit svůj počítač?

Pociťuješ, že se tvůj počítač dostal do fáze, kdy jeho rychlost není taková, jaká bývala? Nemusíš hned myslet na nejhorší. Existuje několik triků, které pomohou, aby byl tvůj počítač rychlejší. Dostaň počítač znovu do kondičky pomocí níže vypsaných tipů. Jdeme na to.