Smarty.cz prodejna OC Central Most: Otevíráme už 9.6. v 9:00 | JRC prodejna OC Mercury České Budějovice: Trvale uzavřena od 19.6. Nejbližší prodejna JRC se nachází v OC IGY České Budějovice.

Tipy a triky ostatní

Jak počítat procenta?

Každý z nás někdy potřebuje počítat s procenty. Díky nim si spočítáš daně, úroky, třeba zjistíš, jakou slevu ti prodejce nabízí. Způsobů, jak vypočítat procenta, je několik, pojďme se na ně podívat blíž.


Jak připojit iPad k monitoru?

iPad je skvělým parťákem pro práci a stává se tak plnohodnotným nástrojem. Apple si tímto záměrem je velmi dobře vědom, a proto stále přichází s inovativnějším modelem. Hlavní výhodou iPadu je jeho mobilita, výdrž baterie, kvalitní displej, kompaktní rozměry, nízká váha, jednoduché ovládání a velké množství aplikací. Využiješ ho především na cestách, na práci v kanceláři, na pracovních schůzích či na domácí zábavu.


Zkus chytré hodinky místo krokoměru

Pamatuješ si ještě krokoměry? Malé krabičky, které u sebe nosil snad každý druhý sportovec i nesportovec? V dnešní době ustupují do pozadí a jejich místo zabírají chytré hodinky a fitness náramky. Jsou malé, dokonale přenosné a krom měření ušlé vzdálenosti nabízí i velké množství skvělých funkcí.