Tipy na exkluzivní dárky na Smarty

Chcete se před svými blízkými blýsknout? Nechcete jim dát tuctový dárek, který prodávají všude? Na Smarty nyní najdete spoustu produktů, které jinde nekoupíte. Značkové kryty na telefony, univerzální kabely, originální reproduktory či senzory, díky kterým už nikdy nic neztratíte. Exkluzivní produkty už na vás čekají na Smarty!

Luxusní kryty na telefony

S exkluzivními kryty předních módních značek bude každý iPhone vypadat jako filmová hvězda. Luxusní mramorované kryty Bling My Thing jsou k dispozici v několika provedeních pro novější modely iPhonů. Své přítelkyni nebo kamarádce můžete udělat radost například krytem Bling My Thing Reverie pro iPhone 8. Kryt je vyroben ze směsi TPU a polykarbonátu a díky tomu poskytuje telefonu dokonalou ochranu před poškrábáním nebo pády.

Tipy Smarty


Jeden kabel vládne všem

Každý uživatel chytrého telefonu ví, jak často svůj telefon k “něčemu” připojuje. Jednou jej nabíjíme ze sítě, příště z powerbanky, přenášíme data z notebooku nebo připojujeme sluchátka. Na všechny tyto činnosti musíme mít speciální kabel. S univerzálním kabelem Allroundo budete moci všechny ostatní nechat doma. Na kabelu jednoduše vyměníte koncovky podle toho, co zrovna připojujete. Allroundo slouží jako kompaktní kabel pro nabíjení a přenos dat a je k dispozici ve třech barvách.

Tipy Smarty


Retro repro

Žijeme v době hudební a na trhu najdete nepřeberné množství audio zařízení pro každého. Pokud však chcete něco speciálního, podívejte se na portfolio značky Divoom. Divoom má něco pro každého. Pro nejmladší posluchače je určen malý přenosný repráček Divoom Airbeat 30, který je vybaven světelnými efekty a praktickým poutkem na zavěšení. Pro příznivce retro vzhledu je tu Divoom Tivoo, kvalitní reproduktor s překvapujícím zvukem, vsazený do těla připomínajícího miniaturní retro televizi. Multifunkční radiobudík, reproduktor a záznamník hlasových zpráv Divoom Timebox umožňuje kromě přehrávání hudby též přijímat notifikace nebo vytvářet vlastní retro obrázky.

Tipy Smarty


Senzory vám najdou peněženku i brýle

Produkty značky Orbit jsou určeny věčným popletům a zapomnětlivcům. Na batoh, brašnu s notebookem, fotoaparát nebo na klíče je určen senzor Orbit Stick On v podobě malého přívěsku. Na jedinou baterii vydrží až šest měsíců v kuse, takže se o něj nebudete muset příliš často starat. Pouze díky aplikaci ve smartphonu můžete nechat lokátor vyzvánět nebo si zobrazit jeho poslední polohu. Funguje to i naopak - pomocí stisknutí tlačítka na lokátoru lze najít váš smartphone. Na stejném principu funguje i Orbit Glasses, který se nasune na nožičku brýlí a zajistí, že už je nikdy nebudete hledat po celém bytě. Orbit Card je zase originální Bluetooth lokátor, který lze umístit pohodlně do peněženky. Má vzhled platební karty a také praktické tlačítko, které funguje jako spoušť fotoaparátu.

Tipy Smarty


Nejbarevnější Vánoce se světýlky Twinkly

K Vánocům patří spousta světel. I ta můžete darovat! Skvělým vánočním dárkem jsou totiž třeba chytrá vánoční světýlka Twinkly, která umístíte na stromeček a ovládáte vaším smartphonem. Díky tomu můžete libovolně měnit barvu světýlek, druh světelného efektu nebo interval, po kterém se efekty mění. Světýlka jsou k dispozici v několika délkách a můžete je používat i venku.

Zimní verandu nádherně ozdobí voděodolná světla Solight Design. Lampiony Solight Solar Puff a Solight Solar Twilight jsou solární lampiony, které si přes den nachytají potřebnou energii a navečer vytvoří tu nejkouzelnější vánoční atmosféru.

Tipy Smarty

iMessage
WhatsApp
Chat