Tipy na dárky pro ženy

Přemýšlíte, jakým dárkem vykouzlíte úsměv na tváří své partnerce? Nevíte, čím obdarovat kolegyni? Tápete, co dát pod stromeček mamince? Ženy jsou složité bytosti, a proto je mnohdy velmi těžké vybrat jim dárek. Abychom vám pomohli vybrat ten pravý, přinášíme tipy na ty nejlepší dárky pro něžné pohlaví.

Hodinky jako pro Popelku

Na ruce nadšené běžkyně, plavkyně či cyklistky by neměly chybět chytré hodinky nebo fitness tracker. Tato zařízení slouží jako trenér, který dohlíží na skvělé výkony a také jako motivátor, který sportovkyni pomáhá překonávat samu sebe i druhé. Velmi důležitým aspektem, který ženy narozdíl od mužů při výběru hodinek řeší, je jejich design. Hodinky by měly být dokonale sportovní, ale zároveň se musí ve vteřině proměnit na doplněk vhodný ke kostýmku. Tyto parametry splňují například Apple Watch Series 6, u nichž je možné zvolit mezi několika designy a navíc nabízí enormní množství výměnných pásků. Vysoce elegantní jsou pak chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Rose Gold, které ve svém luxusním těle skrývají všechny sportovní funkce.

Tipy Smarty


Hudba jako vášeň

Patří vaše partnerka mezi hudební fanoušky? Zpívá si ve sprše, bez sluchátek by do MHD nevlezla a nevynechá žádný koncert a párty? Víno, ženy a zpěv odjakživa patřily k sobě, a proto ženu nikdy neurazíte elegantními sluchátky, kompaktním přehrávačem, bezdrátovým reproduktorem či retro gramofonem. Začneme od konce. Každá milovnice hudby bude zbožňovat gramofon. Tento historický hit se opět vrátil na scénu a to s velkou parádou. Gramofony v různých cenových hladinách přináší například společnosti Lenco či Crosley. Ke gramofonu už jen stačí přikoupit desku oblíbeného interpreta a skvělý dárek je na světě.

Luxusním dárkem pro přítelkyni mohou být ergonomicky tvarovaná bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0. Ta se velmi snadno párují s jakýmkoli chytrým telefonem a přináší dokonale čistý a vyvážený poslech hudby.

Tipy Smarty


Práce i zábava na cestách

Už dávno neplatí předsudky o nedostatečné technologické zdatnosti žen, a tak své milované vytřete zrak třeba cool tabletem. Milovnice nakousnutého jablka bude nadšená třeba z letošního modelu iPadu Air, na kterém může pracovat, psát poznámky, kreslit, čmárat na okraj dokumentů nebo sledovat videa a hrát hry. iPad nabízí podporu Apple Pencil, kouzelné tužtičky, která umí s tabletem úplné zázraky, a navíc se pohodlně vejde do kabelky.

Pokud máte doma zarytou Androidařku, sáhněte spíš po tabletu značky Samsung nebo Huawei. Až vás kompaktnost tabletu omrzí, pomocí bluetooth klávesnice jej snadno proměníte v malý notebook, na kterém se bude psát jedna báseň.

Tipy Smarty

Zavřete oči. Jak to voní u mámy o Vánocích? Cukrovím, zapáleným kominíčkem nebo zkrátka pohodou? Maminka je pilíř celé rodiny. S největší péčí se stará o domácnost, její členy a vytváří tu pravou rodinnou pohodu. Dárek pro ni by měl být ten nejlepší ze všech. Vybírejte z těch nej dárků na Smarty. Veselé Vánoce všem maminkám.

Zdravý životní styl

Zdraví máme jenom jedno. Tak ho darujte! Na Smarty najdete množství šikovných pomůcek, které vás podrží v období nemoci, naučí vás pravidelně pečovat o váš chrup nebo pomohou udržovat zdravý životní styl.

Zářivý úsměv pomůže pohlídat chytrý kartáček Oral-B Genius, který všechny pohyby přenese do aplikace, ve které si zpětně zkontrolujete, zda o svůj chrup pečujete správně. Kartáček s výměnnými hlavicemi mohou používat všichni členové rodiny, se kterými snadno porovnáte své výsledky. Kolibree Ara navíc dokáže převést obyčejnou rutinu na zábavnou mobilní hru, díky které maminky vštípí správné návyky i těm nejmenším dětem. A čištění zubů bude zábava!

Tipy Smarty


Nadšeným hospodyňkám

Některé ženy vnímají pobyt v kuchyni za trest, jiné si ve vaření, pečení a uklízení zkrátka libují. Pokud doma takovou hospodyňku máte, gratulujeme vám, vyhráli jste jackpot, a nebudete se muset nikdy hádat, kdo je na řadě s mytím nádobí. Každou hospodyňku potěšíte, pokud jí pořídíte chytrou vychytávku, která jí práci usnadní. V kuchyni to může být chytrá rychlovarná konvice ovladatelná smartphonem, nutriční kuchyňská váha, která zobrazuje složení všech potravin, nebo rýžovar s inteligentním řízením teploty.

Luxování v celé domácnosti bude pro vás minulostí s robotickými vysavači a robomopy Xiaomi nebo Tesla. Tito společníci, kteří se velmi rychle stanou výjimečnými členy vaší rodiny, si dokáží naplánovat trasu, umí se vyhnout překážkám a zvládnou i vytřít podlahu. A mamka si může sednout na gauč s knížkou.

Tipy Smarty

Vánoční nálada se nevyhýbá ani pracovnímu prostředí a protože se vánoční večírek blíží, buďte ready na tajného Ježíška. Kolegyni potěšíte jakoukoli drobností, která potěší. Kamarádce už můžete pořídit sofistikovanější dárek, který ukáže, jak dobře ji znáte, a jak ji máte rádi.

Potěší i drobnost

Určitě víte, jaký má vaše kamarádka nebo kolegyně mobilní telefon. Nevíte? Tak se příště nenápadně mrkněte. Zaručenou radost totiž udělají luxusní kryty na telefon od předních módních značek. Dopřejte kamarádce obléknout telefon do luxusu třeba s kryty značky Guess nebo Karl Lagerfeld.

Milovnici fotografování a pořizování selfies potěšíte třeba kompaktní selfie tyčí, kterou snadno schová do kabelky a použije, kdykoli je čas na perfektní snímek.

Tipy Smarty

iMessage
WhatsApp
Chat