Nabídka pro firmy Nové
Košík

Tipy na dárky pro muže

Máte doma muže, pro něhož je hračka koupit dárek? Tak to máte štěstí! O muži, pro kterého bude snadné vybrat dárek, sníme všechny a všichni! Většina z nás však takové štěstí nemá a naše drahé polovičky, tatínkové a kamarádi se ohání klasickým “Já nic nepotřebuju, já všechno mám.” I s takovým se dá ale bojovat. A s tím vám pomůžeme my!

Výše zmíněná situace sedí především na přítele nebo manžela. Nejprve se musíte zamyslet nad tím, co vlastně vaši drahou polovičku baví. Každý muž je jiný. Jeden je elegán, kterého nadchne každá luxusní drobnost, druhý sportovec, třetí dobrodruh, který si přeje výbavu na hory, a čtvrtý nadějný muzikant. A pak jsou tu muži, kteří splňují všechna tato kritéria. A protože elektronika není pouze pracovní nástroj, ale především zdroj zábavy, pořiďte mu třeba chytrou hračku. V devadesátkách to byla auta na ovládání, Tamagotchi a walkmany. Dnes jsou to roboti, drony a chytré hračky. Většina z nich není určena pro děti, ale pro dospělé, a proto z nich bude nadšený každý chlap.

Chytré hračky pro dospěláky

Chlapy zaručeně potěšíte výkonným dronem. Ten dokáže sledovat vybraný objekt a přitom se zvládne vyhýbat všem překážkám. Drony získaly svou popularitu díky revoluci, kterou způsobily ve světě akčních kamer. Originální záběry, které s dronem pořídíte, totiž nenapodobíte žádnou kamerou na světě. Do vzduchu se můžete vydat i s chytrou vlaštovkou, která je skvělou alternativou ve světě těžkých a neskladných modelů helikoptér a letadel. Chytrou vlaštovku složíte z voděodolného papíru tak, jak chcete, připojíte k přiloženému motůrku a přes mobilní telefon jednoduše ovládáte. Přejeme šťastný let!

Tipy Smarty


To pravé pro dobrodruhy

Propadá váš partner lásce k horským túrám, extrémním sportům nebo podvodním dobrodružstvím? Pak potřebuje patřičné vybavení. Důležitým parťákem všech dobrodruhů je akční kamera. Nejoblíbenější ze všech outdoorových kamer jsou stále kamery GoPro. S novou řadou kamer GoPro HERO9 mu neunikne ani jeden záběr z lyží, kola nebo skalního lezení, a díky vymakané stabilizaci nemusí řešit, jestli se mu při tom hrdinství třese ruka.

Pro super panoramatické záběry z výšky musíte sáhnout po jiné vychytávce, a sice po dronu. Dron je mazlíček, po kterém touží snad každý chlap. Tenhle létající zázrak natočí video v super kvalitě, dokáže sledovat pohybující se objekt a vyhnout se každé překážce.

Tipy Smarty


Čím udělat radost hlavě rodiny? Tak to může být pěkný oříšek. Nezapomeňte ale na jednu zásadní věc - v každém chlapovi je kousek malého kluka, kterému uděláte radost jakoukoli chytrou vychytávkou. Pořiďte mu vymakané chytré hodinky, výbavu na kolo nebo vychytávky do auta. Vsaďte se, že bude táta pod stromečkem jásat jako malý kluk.

Nejsou hodinky jako hodinky

Chytré hodinky si stále získávají své příznivce nejen mezi sportovci. Kromě sledování širokého výběru sportovních aktivit totiž nabízí i množství užitečných funkcí, které vašemu tatínkovi zjednoduší život. Upozorní jej na příchozí hovor, SMSku nebo pomohou najít zapomenutý mobil. Chytré hodinky Samsung nabízí luxusní vzhled, Apple Watch zase snoubí sportovní design s vytříbenou elegancí. Výběr je opravdu široký. Množství z nich navíc umožňuje výměnu pásku, takže dostanete přesně takové hodinky, jaké chcete.

Tipy Smarty


Určeno cyklistům

Cyklistika patří k nejoblíbenějším sportům na světě, není proto divu, že si cyklistická obec vymyslela spoustu šikovných "udělátek", která mohou tento sport zpříjemnit nebo zjednodušit. Patří váš táta k těm, kteří si každý den sedají na kolo a vyráží do ulic bez ohledu na počasí? Pak máte vyhráno! Skvělým dárkem pro každého cyklistu může být například praktické voděodolné pouzdro, které chrání telefon nebo navigaci na kole. Potěšit by ho mohla i chytrá lahev EQUA, kterou využije nejen na kole.

Na ruce každého cyklisty by také neměl chybět fitness náramek nebo tracker. Velké sportovní hodinky mohou při jízdě překážet, fitness náramek je naproti tomu malý a kompaktní, a přitom neméně užitečný.

Tipy Smarty


Z chytrého auta bude paf

Nejlepším kámošem každého chlapa je jeho auto. Bez debaty. Ať už pro přítele, pro manžela či pro tátu, doplňky do jejich čtyřkolého miláčka udělají radost zaručeně.

Proti krádeži nebo jako důkaz při autonehodě skvěle poslouží kamera do auta. Záznam z kamery můžete sledovat přímo na ní nebo si jej pomocí Wi-Fi přetáhnout do svého mobilního telefonu. Aby bylo možné kamerku pohodlně nabíjet, určitě mu do auta pořiďte stylovou nabíječku. Na Smarty najdete například autonabíječky značky Tribe, které jeho auto promění na svět superhrdinů. Tak bude moci nabíjet svůj telefon či tablet za pomoci Kapitána Ameriky, Iron Mana, Supermana nebo Batmana. A věřte, že tyhle nestárnoucí klasiky nejsou jen pro děti.

Aby se na svých vyjížďkách neztratil, nezapomeňte přikoupit šikovnou navigaci do auta, například Navitel GPS navigace E500, která nabídne detailní mapy a výkonný procesor pro hladký chod. Cestu dokáže poradit i chytrý telefon, ten snadno připevníte na přední sklo s univerzálním držákem do auta Samsung EE-V200SAB pro telefony s úhlopříčkou 4" - 5,5".

Tipy Smarty

Pár přátel stačí mít, co uměj za to vzít. To je prostě fakt. Pokud chcete přátelům nebo kolegům v práci udělat pod stromečkem radost, postačí i drobnost. Pro kolegy do kanceláře je ideálním dárkem cokoli, co využijí při práci. Takový dárek může mít podobu flashky, kterou si jednoduše připevní na klíče, powerbanky pro záložní nabíjení či luxusního pouzdra na telefon od některé z renomovaných značek.

Kamaráda zaručeně potěšíte něčím osobnějším. Pokud víte, že je velkým hudebním fajnšmekrem, sázka na jistotu bude třeba reproduktor JBL, který vydrží i malé namočení. Sportovně založenému příteli uděláte radost třeba fitness náramkem, který je zároveň i pěkným módním doplňkem. Podívejte se třeba na výběr náramků Xiaomi nebo Honor.

Tipy Smarty

iMessage
WhatsApp
Chat