Přihlásit se

Tipy na dárky pro domácí mazlíčky

Přestože jsou němí, jejich oči toho mnohdy řeknou víc než ten nejupovídanější člověk. Řeč je o domácích mazlíčcích, bytostech, které nám každý den dělají radost a jsou našimi věrnými společníky. A protože oni nám dávají tolik upřímné a bezelstné lásky a důvěry, měli bychom jim jejich laskavost oplácet. Přichystali jsme pro vás výběr těch nej chytrých produktů, které zpříjemní vašim miláčkům život. Nezapomeňte na své čtyřnohé kamarády ani o vánočních svátcích.

Dopřejte jim pohodlí

Obáváte se v chladných zimních měsících nebo horkých letních dnech o pohodlí a zdravotní kondici vašeho miláčka? V tom případě pro vás máme řešení, inteligentní pelíšek s termoregulací Petkit Cozy. Ten dokáže měnit vnitřní teplotu na základě vnějších teplotních výkyvů, odstínit nadbytečný hluk okolí nebo zaznamenávat spánkový režim vašeho miláčka pomocí pohybových senzorů.

Teplotu v pelíšku můžete také ovládat pomocí aplikace ve smartphonu. Kulatý tvar pelíšku poskytuje vašemu mazlíčkovi pocit bezpečí a navíc se skvěle hodí jako designový doplněk vaší domácnosti.

Protože na svém místečku tráví mazlíčci většinu času, do okolí pelíšku nezapomeňte umístit pohlcovač pachů a odstraňovač bakterií Petkit Pura Air, který pracuje jen tehdy, zachytí-li ve svém okolí pohyb. zařízení produkuje negativně nabité ionty, které odstraní nežádoucí bakterie, a díky zásobníku s osvěžovačem navíc uvolňuje příjemnou vůni.

Tipy Smarty


Dbejte na správnou výživu

Správná výživa je jedním z nejdůležitějších aspektů ovlivňujících zdraví vašeho domácího mazlíčka. Každý mazlíček by měl přijímat adekvátní množství pestré a vyvážené stravy vzhledem ke své tělesné konstrukci. V odhadnutí toho správného množství vám mohou pomoci chytré misky. Do chytré misky vysypete krmivo, ona jej zváží a informaci uloží do aplikace v telefonu. Aplikace poskytuje kompletní přehled o přijatém množství potravy a pomáhá vám zajistit dokonalý krmný plán pro vašeho miláčka. Malým pejskům nebo kočkám přijde vhod miska Petkit Fresh Smart s objemem 0,45 l. Pro větší psy je určena miska Petkit Fresh Metal Smart. Obě misky jsou navíc vyrobeny tak, aby je váš pes nedokázal jen tak převrhnout.

Skutečnou revolucí v krmení mazlíčků je však uzavíratelná miska, která je vybavena pohybovým senzorem. Ten detekuje, když se zvíře k misce přiblíží, a automaticky ji otevře. Ve chvíli, kdy se sytý mazlíček od misky vzdálí, zase se uzavře. Díky tomu bude psí žrádlo stále čerstvé, nebude osychat, v létě jej nebudou obletovat mouchy a vy se navíc zbavíte nepříjemného zápachu, který granule vydávají. Některé misky navíc dokáží rozeznat svého majitele podle čipu pod kůží. Díky tomu si mazlíčci nebudou vzájemně ujídat oběd.

Tipy Smarty


Nakrmte je, i když nejste doma

Kromě chytrých misek mohou dávkování krmiva zpříjemnit i automatické dávkovače, které se o vašeho miláčka postarají, i když zrovna nejste doma. Správný počet krmení v průběhu dne je u každého zvířete individuální. Kočky a štěňátka se k misce vrací opakovaně po celý den, dospělý pes naopak zhltne jednu plnohodnotnou porci ráno a druhou večer.

Ať už je vaším parťákem kočka nebo pes, jejich stravovací plán by měl mít svou pravidelnost. Co když se zrovna zdržíte v práci a váš vlčák bude doma kňučet hlady? Právě od toho jsou tu automatické dávkovače krmiva. Jde o zásobníky krmiva, které lze načasovat tak, aby dávkovaly krmivo v přesných časových intervalech. Tyto intervaly lze jednoduše nastavit, stejně jako přesné množství dávkovaného krmiva. Petwant PF 102 a Petwant PF 103 jsou navíc vybaveny kamerou a mikrofonem, takže svého miláčka k misce snadno zavoláte a pak můžete ze svého telefonu sledovat, jestli všechno snědl. Bezpečnostní zámek pak zajistí, aby se nedostal k celé zásobě a nesnědl víc, než jste nastavili.

Některé dávkovače slouží jako zásobárna pamlsků. Prostřednictvím dávkovače PetCube Bites Smart můžete svého miláčka zavolat a trénovat povely i na dálku. Za každý splněný úkol uvolníte jeden pamlsek. Zásobníky mohou pomoci také v dodržování pitného režimu. Petkit Eversweet dávkuje vodu přefiltrovanou přes speciální sítko, které zachytí chlupy, drobky a bakterie.

Tipy Smarty


Nezbytnosti na společné cesty

Jednou za čas se svým miláčkem vyrazíte někam dál, než jen na procházku do lesa za domem, a při těchto příležitostech oceníte pár cestovatelských nezbytností. Na cesty autem se bude hodit Petkit pás do auta, který chrání vašeho miláčka i vás. Petkit se připevňuje ke klasickému bezpečnostnímu pásu a snadno se připne k obojku nebo hrudnímu postroji zvířete.

Až dorazíte na místo určení a půjdete svého miláčka vyvenčit, nezapomeňte, že je v cizím prostředí, a měl by tedy být pro všechny případy na vodítku. Chytré vodítko Petkit GO Smart zaznamená čas vycházky a změří také vzdálenost, kterou jste se svým miláčkem ušli. Mimo to je vybaveno LED světlem, takže nezabloudíte, ani když se sešeří.

Na procházce se bude hodit i cestovní láhev na vodu Petkit Eversweet Travel 400 ml s filtračním systémem. Láhev je vyrobena z ekologického materiálu, který pohlcuje zápach, a její obsluha je velice jednoduchá. Stačí stisknout tlačítko a do speciálního žlábku ihned začne vytékat voda.

Tipy Smarty


Mrkněte se , co dělají

Jestliže trávíte další dlouhý den v práci, vaši mazlíčci doma strádají. Mohou mít hlad, žízeň nebo se cítit osamělí. Dávkovače krmiva jsme si již představili, spoustu z nich je dokonce vybaveno kamerou, abyste svého miláčka mohli sledovat. Pokud váš dávkovač není vybaven kamerou, nebo nedej Bože žádný nemáte, můžete si pořídit chytrou domácí kameru.

Kamery Petkit Mate a PetCube Play smart dokáží zaznamenat pohyb, zachytí obraz v úhlu až 360°, disponují nočním viděním a záznam ukládají na cloud. Prostřednictvím kamery můžete na mazlíčka zavolat, pochválit ho nebo ho naopak okřiknout, když začne cupovat polštáře. S mazlíčkem je navíc možné si hrát díky integrovanému laserovému světlu. Uvidíte, jak po něm váš kocour skočí.

Tipy Smarty


Hra nikdy nekončí

Máte doma hravé štěňátko? Rozverné kotě? Nebo dospělého psa, který si zkrátka rád hraje? Co si budeme povídat, i když svého mazlíčka milujeme, dlouhé házení míčků nám nedělá takovou radost jako jim. Proto svému miláčkovi pořiďte automatický vrhač míčků iFetch, který hází míčky na vzdálenost 3 až 9 metrů. Automatický vrhač míčků iFetch Original je tichý a zabaví vašeho pejska dlouhé hodiny, i když třeba nebudete doma. Jediné, co musíte udělat, je naučit psa vracet míček do žlábku vrhače. Jakmile to zvládne, zábava může začít.

Za každý aport by měl pejsek dostat pamlsek. Ale co když si hraje, když nejste doma? Tak jej odmění samotný míček! Foobler Bluetooth Smart se ovládá jednoduše přes aplikaci ve vašem telefonu a odměňuje vašeho pejska v průběhu celého dne. Stejně tak je vhodný pro štěňata nebop menší plemena, která se mají krmit průběžně po celý den. Míček je vybaven několika zásobníky s krmivem, které se otevírají podle předem nastaveného času. Když nastane čas na otevření, míček vydá zvuk, otevře jednu komoru a rozpohybuje se. Tak se z něj začnou sypat granule a váš pes se může pustit do hry s chutnou odměnou. Takto lze krmení rozdělit až na 9 hodin.

Tipy Smarty