Přihlásit se

Teploměry

Dnešní chytré teploměry jsou v domácnostech čím dál rozšířenější. Jsou velmi spolehlivé, teplotu naměří z čela nebo spánku velmi rychle a s dokonalou přesností. Kromě toho dlouhodobě monitorují naměřené hodnoty a umožňují párování s chytrým telefonem, abyste tak mohli sledovat průběh nemoci u sebe nebo člena domácnosti. Tyto hodnoty se navíc hodí při kontrole vašemu obvodnímu lékaři.

Pokračovat

Druhy teploměrů

Klasický chytrý teploměr

Teploměr se přikládá na čelo nebo ke spánku u dětí i dospělých. Často jej lze spárovat s chytrým telefonem a sledovat průběh horečky. Naměřené hodnoty se hodí při kontrole u lékaře. Některé jsou schopné hlídat teplotu celý den a při zvýšení vás upozorní v mobilní aplikaci.

Díky nekontaktnímu měření zůstává teploměr čistý a minimalizuje přenos bakterií.

Dudlík s teplotním čidlem

Chytrý teploměr je dostupný i pro nejmenší. Dudlík s teplotním čidlem je vhodný pro batolata. Jejich teplotu můžete kontrolovat průběžně, v mobilní aplikaci vás navíc dudlík upozorní, jak se teplota vašeho miminka proměňuje.

Snímač okolní teploty

Ten je vhodný například pro sportovce a outdoorové nadšence. Dají se připevnit na botu, batoh či kalhoty a díky technologii ANT+ jsou propojitelné s GPS navigací. V kompatibilní aplikaci lze pak sledovat naměřené hodnoty.

Skrýt

Nejprodávanější

1
THM8816C bezkontaktní teploměr

Bezkontaktní teploměr měří teplotu s přesností do 1 vteřiny, jednoduše se ovládá, díky posdvícenénu displeji můžete stav naměřené hodnoty, disponuje režimy pro měření člověka a objektu, snímá ze vzdálenosti až 5 cm.

74 %  z 1 499 Kč

399 Kč

2
TrueLife Care Q7 Blue

Bezkontaktní teploměr TrueLife Care Q7 měří teplotu s přesností na 0,2 °C, výsledek měření je k dispozici do 1 vteřiny, jednoduše se ovládá, díky posdvícenénu displeji můžete zistit hodnoty i v noci a s dlouhou výdrží baterie provedete až 40 000 měření.

50 %  z 1 990 Kč

999 Kč

3
iHealth PT3 bezkontaktní teploměr bílý

Spolehlivý bezkontaktní teploměr měřící teplotu v IR spektru do 1 vteřiny. Disponuje vibrační signalizací a přehledným LED displejem.

28 %  z 1 790 Kč

1 290 Kč

Zobrazit další 4 produktySkrýt poslední 4 produkty
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry