Teploměry

Dnešní chytré teploměry jsou v domácnostech čím dál rozšířenější. Jsou velmi spolehlivé, teplotu naměří z čela nebo spánku velmi rychle a s dokonalou přesností. Kromě toho dlouhodobě monitorují naměřené hodnoty a umožňují párování s chytrým telefonem, abyste tak mohli sledovat průběh nemoci u sebe nebo člena domácnosti. Tyto hodnoty se navíc hodí při kontrole vašemu obvodnímu lékaři.

Více

Druhy teploměrů

Klasický chytrý teploměr

Teploměr se přikládá na čelo nebo ke spánku u dětí i dospělých. Často jej lze spárovat s chytrým telefonem a sledovat průběh horečky. Naměřené hodnoty se hodí při kontrole u lékaře. Některé jsou schopné hlídat teplotu celý den a při zvýšení vás upozorní v mobilní aplikaci.

Díky nekontaktnímu měření zůstává teploměr čistý a minimalizuje přenos bakterií.

Dudlík s teplotním čidlem

Chytrý teploměr je dostupný i pro nejmenší. Dudlík s teplotním čidlem je vhodný pro batolata. Jejich teplotu můžete kontrolovat průběžně, v mobilní aplikaci vás navíc dudlík upozorní, jak se teplota vašeho miminka proměňuje.

Snímač okolní teploty

Ten je vhodný například pro sportovce a outdoorové nadšence. Dají se připevnit na botu, batoh či kalhoty a díky technologii ANT+ jsou propojitelné s GPS navigací. V kompatibilní aplikaci lze pak sledovat naměřené hodnoty.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat