Tekken 8

Ponoř se do vzrušujícího světa bojovky TEKKEN 8, která přichází po velmi dlouhé odmlce. Datum 26. 1. 2024 je klíčovým datem, kdysi budeš moct vychutnat inovace a různé hratelné režimy. Zaujmou tě unikátní bojové styly a ohromující dovednosti, které každá postava nabízí. Sestav si ničivou skupinu a připrav se na velkolepé souboje plné akce.

Více

Strhující příběh

Příběhová linie nového TEKKEN 8 posouvá legendární značku ještě více dopředu. Hra nabízí nový přístup k hraní bojových her a pokračuje příběhem o nenávistných soubojích mezi otcem a synem Mishima a Kazama. Celý příběh začíná šest měsíců po posledním zápase a nabízí nadčasovou ságu.

Jedna bitva za druhou

Bitevní systém Heat v TEKKEN 8 přináší do soubojů novou agresivitu a zachovává taktiku série TEKKEN. Zničitelné arény dodávají intenzitu bitvám a super chvaty jako Rage Arts poskytnou hráčům nové dimenze vzrušení.

Změň si svou postavu

Oblíbené postavy, včetně Kuma, Lea, Shaheena, Steva, Dragunova a Yoshimitsu, se vrací s mnoha možnostmi přizpůsobení včetně vzhledu a doplňků. Tvůj osobitý styl bude mít prostor k vyniknutí.

Nový režim

A jako bonus na tebe čeká nový režim Arcade Quest, který umožní hráčům vytvořit a upravit svého avatara a zlepšené dovednosti účastí v zápasech a výukou nových technik. Postupně se hráči vyvíjejí a čelí stále těžším soupeřům, což přináší další vrstvu strategie do této bojové hry.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat