Zpátky do školy! Slevy na Macy, iPady, iPhone Xr nebo Beats. Vybírejte zde
Přihlásit se

Tablety s klávesnicí

Plánujete svůj tablet používat jako pracovní zařízení? Píšete e-maily a pracujete s textovými editory? Pak se vám k vašemu tabletu bude hodit klávesnice.

Pokračovat

K většině současných tabletů lze pomocí bluetooth snadno připojit bezdrátovou klávesnici. K některým tabletům je navíc možné pořídit pouzdro s klávesnicí, které zároveň slouží jako ochrana pro vaše zařízení.

Nejprodávanější

1
Lenovo Yoga Book 64GB Wi-Fi Windows 10 Pro černá

Dokonalý stroj na práci. 10,1" zařízení s dotykovým displejem, konvertibilní konstrukcí s revoluční dotykovou podložkou, 64GB pamětí, procesorem Intel Atom, 4GB RAM a perfektní konektivitou.

9 390 Kč

2
UMAX VisionBook 13Wa Flex

Výkonný 2v1 notebook s dotykovým displejem UMAX VisionBook 13Wa Flex, který můžete během několika okamžiků proměnit na tablet. Poháněn čtyřjádrovým procesorem, disponuje třemi USB konektory i snímačem otisků prstů, pro rychlé přihlášení do operačního systému Windows 10 Hello.

22 %  z 8 990 Kč

7 090 Kč

3
Huawei MateBook X Pro stříbrná

Profesionální notebook Huawei MateBook X Pro přichází s tou nejmodernější výbavou v lehkém a stylovém těle, v němž je procesor Intel Core i7 8. generace, grafická karta NVIDIA GeForce MX150, 16 GB RAM, LTPS 13,9“ displej, zvukový systém Dolby Atmos, ultrarychlé spouštění za 7,8 sekund, rozhraní USB-A, USB-C, USB-C Thunderbolt 3 a 3,5 mm jack.

43 999 Kč

Zobrazit další 1 produktSkrýt poslední 1 produkt
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry