Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Na kreslení

Zajímáte se o digitální kresbu, ilustrace nebo grafické práce? Ve vaší výbavě nesmí chybět grafický tablet na kreslení. V naší nabídce najdete tablety jak pro začínající grafiky, tak ty pokročilé a experty. Vyberte si ten pravá tablet na kreslení i vy.

Pokračovat

Grafický tablet je zařízení, které grafikům, fotografům, ilustrátorům a dalším usnadní práci díky tomu, že nebudou muset tolik pracovat s myší. Jde o polohovací zařízení, které se skládá z aktivní plochy, ovládací plochy a stylusu, k počítači ho připojíte pomocí USB.Víte, že zprvu si dost možná vystačíte i s běžným tabletem? Postupem času ale jistě dáte přednost grafickému tabletu, který vám výrazně usnadní práci. Budete díky němu moci vytvářet přesnější pohyby a mít lepší kontrolu nad štětcem.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Apple iPad Pro 11" 128 GB Wi-Fi vesmírně šedý (2021)

iPad s převratným výkonným čipem M1, fantastickým Liquid Retina displejem, bleskovým 5G mobilním připojením, kamerou s centrováním záběru, Thunderbolt portem, až 2TB paměti, až 16GB RAM či Dolby Atmos ozvučením. Jízda startuje, připoutejte se.

5 %  z 22 979 Kč

21 979 Kč

2
Apple iPad 10,2" 64GB Wi-Fi vesmírně šedý (2021)

Výkonný. Šikovný. Všestranný. Nový iPad zvládne všechno, co tě baví. Můžeš na něm pracovat, hrát, tvořit, učit se, být ve spojení a dělat spoustu dalších věcí. A je za skvělou cenu.

10 %  z 9 979 Kč

8 990 Kč

3
Samsung Galaxy Tab A8 (10.5" Wi-Fi) stříbrný

Nejnovější a dosud nejvýkonnější přírůstek do řady Tab A. Mezi jeho hlavní výhody patří vynikající displej a vysoký výkon v tenkém a lehkém provedení, které se výborně hodí ke každodennímu využití při učení, zábavě, komunikaci s přáteli apod. Tablet určený pro každý rozpočet a životní styl je navíc bez problémů kompatibilní s jinými přístroji řady Galaxy.

26 %  z 5 990 Kč

4 490 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry