Sportuj se Smarty

Máš rád různé druhy sportů? A víš, která chytrá zařízení si přibalit s sebou, aby byly tvé sportovní zážitky ještě lepší? Možná teď váháš, a přesně proto jsme pro tebe připravili souhrn těch nejoblíbenějších sportů, u kterých ti vždy doporučíme, na co bys neměl/a zapomenout. Jsi ready? Tak pojďme na to!

Vítr ve vlasech, míhající se krajina a rytmus šlapání působí na tělo a mysl jako balzám. Kromě toho, že je jízda na kole skvělým odreagováním, je zároveň náročným sportem, který dá tvým svalům pořádně zabrat. Ať už jsi zastánce spanilých vyjížděk po parku, nebo fandíš spíše dravější cyklistice, máme pro tebe pár tipů, jak si čas strávený na kole užít naplno a bezpečně.

Co všechno k jízdě na kole potřebuješ? To vše se dozvíš ZDE.


„Jestli chcete něco vyhrát, běžte 100 metrů. Jestli chcete něco zažít, běžte maraton.“ Slavná slova Emila Zátopka stále motivují masy k nazouvání běžeckých bot a překonávání hranic. Běh se stal synonymem moderního životního stylu. Pohyb je důležitou součástí zdravého životního stylu, ať už chceme zhubnout nebo si jen vybudovat fyzičku. Poznej parťáky, kteří ti pomohou s obojím.

Jak se pustit do běhání a co si při tom nezapomenout vzít s sebou? To se dozvíš ZDE.


“V nohách mám už tisíc mil, stopy déšť a vítr smyl…” I autor této písně dobře věděl, že občas není nic lepšího než vyrazit na pořádnou túru. Chůze je zdravá nejen pro naše srdce, nohy a záda, ale také pro naši psychiku. Krátká procházka pomůže utřídit myšlenky, dlouhá túra zase překonat výzvy a pomoci vytrénovat fyzičku. Pojď s námi zjistit, kam tě nohy zanesou!

Proč je turistika balzám na duši a co si do batůžku zabalit kromě tatranky s sebou? O tom se dočteš ZDE.


Obliba vodních sportů stále roste. Kdo chce být aktivní i v létě, má na výběr množství zábavných aktivit, které lze provozovat na vodě či pod vodou. A protože my těmto sportům fandíme, připravili jsme si pro tebe seznam těch nejoblíbenějších a doplnili ho o doporučení šikovných zařízení, která ti léto ještě více zpříjemní.

Které vodní sporty ti nesmí uniknout? Pokračuj ve čtení ZDE.


„Neděláme tyto sporty, abychom unikli životu, ale aby život neunikl nám.” Tato věta, kterou pronesl paraglider Bob Drury, přesně vystihuje filozofii extrémních sportů. Ponoř se do jakéhokoliv sportu naplno a objev adrenalin v krvi.

Jsi duší dobrodruh a nebojíš se extrémních sportů? Potom si přečti náš článek ZDE.


Pořídil sis nového domácího mazlíčka a marně přemýšlíš, jak nadále provozovat své sportovní aktivity, aniž bys svého miláčka pravidelně opouštěl? Svůj běžný denní režim měnit nemusíš. Se svým psem nebo kočkou totiž můžeš podnikat mnoho aktivit, které protáhnou svaly nejen tvým čtyřnohým společníkům, ale i tobě.

Udělej ze svého čtyřnohého kamaráda šampióna. Jak na to? To se dozvíš ZDE.