Sportovní náramky, senzory a příslušenství

Stále se vyvíjející technologie přináší množství pomůcek, které nám mohou pomoci při změně životního stylu. Ať už jde o monitorování sportovního výkonu samotného, nebo připevnění telefonu při běhání či poslechu hudby v posilovně, naše smartphony, tablety a chytré hodinky nás nenechají ve štychu.

Hodinky a náramky

Monitorovat náš sportovní výkon mohou chytré hodinky, fitness náramky, senzory pohybu a chytré váhy.

Hodinky

Chytré hodinky zvyšují praktičnost vašeho telefonu. Jednoduše je propojíte pomocí bluetooth a poté vám mohou oznamovat notifikace o příchozích zprávách, můžete s nimi přijímat hovory, spravovat kalendář, přehrávat hudbu, sledovat svůj zdravotní stav či sportovní výkon, a mnoho dalšího. V hodinkách je stejně jako v chytrém telefonu operační systém, který je kompatibilní se stejným ve vašem telefonu. Je tedy nutné přihlížet při výběru hodinek i k systému, který je v nich nahrán. Smart Watch fungují i samostatně, více výhod však přináší při propojení s telefonem. Díky chytrým hodinkám nebudete muset neustále vytahovat svůj smartphone, budete mít volné ruce, na všechny notifikace zareagujete rychleji a ještě vám ozdobí zápěstí.

Fitness náramky

Fitness náramky jsou skvělou vychytávkou pro všechny, kteří chtějí v rámci zdravého životního stylu zaznamenávat svůj pohyb. Náramek sleduje kvalitu vašeho spánku, měří váš srdeční tep, funguje jako krokoměr a s extrémní přesností vás nakonec motivuje k lepším výsledkům. Některé náramky vás navíc upozorní na telefonický hovor, SMS, nebo vás ráno probudí. Fitness náramky mají většinou lehké tělo a pohodlný pásek, některé jsou vybavené displejem nebo jsou vodotěsné. Vyberte si z naší nabídky ten pravý.

Pouzdra a držáky

Pouzdra a držáky nám zase usnadňují upevnění či nošení zařízení během sportovních či outdoorových aktivit.

Pouzdra na kolo

Fanoušci cyklistiky jistě ocení výhody pouzdra na kolo. Své zařízení můžete jednoduše připevnit na řídítka či rám kola a dál používat své zařízení.

Pouzdra na paži a pas

Pouzdra určená pro nadšené sportovce jsou často umístěna na paži uživatele, nebo mohou mít formu pásku. Jejich hlavní podmínkou je, aby nenarušovala pohyb sportovce a zároveň mu umožnila pohodlné přenášení chytrého zařízení. Přístroj je v pouzdru upevněn podobně jako v klasickém krytu.

Sluchátka

Během sportování nás rozptýlí i trocha hudby, proto v naší nabídce nutného vybavení na sport nechybí ani sluchátka všech druhů a provedení.

Špunty

Nejklasičtější typ sluchátek většinou dodávaný v balení se smartphonem. Tato sluchátka nabízí možnost vyměnitelných gumových špuntů, je tak snadné přizpůsobit je vašim uším. Jejich výhodou je, že dobře drží v uších, a jsou tak vhodná na sport a cestování. Nošení špuntových sluchátek je velmi pohodlné a navíc dokonale těsní.

Pecky

Méně oblíbený typ sluchátek, který se jen vkládá do uší. Jejich nevýhodou je jednotná velikost a horší těsnost. Většinou neposkytují tak kvalitní reprodukci zvuku jako špuntová sluchátka.

Náhlavní

Tato sluchátka reprodukují hudbu ve vysoké kvalitě s dokonalým projevem basů, středů a výšek. Jsou primárně určena hudebním fajnšmekrům. Bývají dostupná s kabelem, ale i bezdrátová, která se připojují pomocí bluetooth. Hlavním zástupcem tohoto typu jsou sluchátka značky Beats. Nevýhodou je pouze jejich velikost a nepraktičnost. Pokud však toužíte po kvalitním zvuku, určitě sáhněte po tomto typu.

Handsfree

Pokud patříte k těm, kteří často telefonují, určitě se bez handsfree sluchátek neobejdete. Častým typem je handsfree headset, tedy sluchátko, které se jednoduše nasadí za ucho a propojí s telefonem přes bluetooth. Dále se setkáváme s handsfree do auta, které se jako mikrofon umisťuje na palubní desku nebo stínítko před řidičem. V neposlední řadě lze jako handsfree použít klasická sluchátka s mikrofonem připevněným na kabelu.

Vychytávky

Pokud nám počasí nepřeje, spoléháme se na domácí sportovní trenažéry. I takovéto hračky ovládané aplikací ve vašem zařízení najdete v naší nabídce.

Všechny kategorie

Sportovní náramky, senzory a příslušenství pro:

Vyberte značku a model.
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Akce
Výprodej
Filtry a parametry
Obecné
Displej
Výkon
Technické parametry
Připojení
Vzhled
Konstrukce
Další informace

Štítky:

Akce
Výprodej

Výrobce

Uživatelské hodnocení:

Na hvězdičkách níže zvolte minimální hodnocení uživatelů.

Velikost displeje

Velikost displeje určuje velikost úhlopříčky diagonálně protilehlých rohů v palcích (1 palec = 2,54 cm).

od: "
do: "

Typ displeje

Druhy displejů dělíme především dle technologie. Těmi nejpoužívanějšími jsou IPS a Amoled. Typ displeje definuje jeho kvalitu, pozorovací úhly, podání barev atd.

Dotykový displej

Rozlišení displeje

Rozlišení displeje udává poměr počtu pixelů, které leží v osách X a Y. Tedy ve sloupcích a řádcích.

Operační systém

Operační systém umožňuje instalování a běh aplikací.

Maximální výdrž baterie

od: h
do: h

Senzory

Typ konektoru/koncovka

Pro nabíjení se užívá různých koncovek v závislosti na daném zařízení.

Typ vstupního konektoru

Typ vstupního konektoru určuje jaká koncovka se připojuje k počítači či jinému zařízení.

Slot na paměťové karty

Bezdrátová připojení

GPS je geolokační systém pro určování polohy a následné navigaci v aplikacích s mapovými podklady.

Wi-Fi je pro smartphony naprosto stěžejní technologií. Umožňuje připojení k internetu především v domácnosti nebo v práci.

Drátová připojení

Barva

Hmotnost (g)

od: g
do: g

Hmotnost (kg)

od: kg
do: kg

Výška

od: mm
do: mm

Šířka

od: mm
do: mm

Hloubka

od: mm
do: mm

MateriálZobrazit pokročilý parametr

Materiálů a konstrukcí pouzder je celá řada, a tak si vybere takřka každý.

Stupeň odolnosti

Běžná výdrž (dnů)

od: dnů
do: dnů

Podporovaný OS

Funkce

Zrušit všechny filtry
21 produktů
Zrušit všechny filtry

Mobily Tablety Apple Audio – Video Příslušenství Smart Použité Výprodej Oblíbené Porovnávač