Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

Sportovní náramky, senzory a příslušenství

Stále se vyvíjející technologie přináší množství pomůcek, které nám mohou pomoci při změně životního stylu. Ať už jde o monitorování sportovního výkonu samotného, nebo připevnění telefonu při běhání či poslechu hudby v posilovně, naše smartphony, tablety a chytré hodinky nás nenechají ve štychu.

Pokračovat

Hodinky a náramky

Monitorovat náš sportovní výkon mohou chytré hodinky, fitness náramky, senzory pohybu a chytré váhy.

Hodinky

Chytré hodinky zvyšují praktičnost vašeho telefonu. Jednoduše je propojíte pomocí bluetooth a poté vám mohou oznamovat notifikace o příchozích zprávách, můžete s nimi přijímat hovory, spravovat kalendář, přehrávat hudbu, sledovat svůj zdravotní stav či sportovní výkon, a mnoho dalšího. V hodinkách je stejně jako v chytrém telefonu operační systém, který je kompatibilní se stejným ve vašem telefonu. Je tedy nutné přihlížet při výběru hodinek i k systému, který je v nich nahrán. Smart Watch fungují i samostatně, více výhod však přináší při propojení s telefonem. Díky chytrým hodinkám nebudete muset neustále vytahovat svůj smartphone, budete mít volné ruce, na všechny notifikace zareagujete rychleji a ještě vám ozdobí zápěstí.

Fitness náramky

Fitness náramky jsou skvělou vychytávkou pro všechny, kteří chtějí v rámci zdravého životního stylu zaznamenávat svůj pohyb. Náramek sleduje kvalitu vašeho spánku, měří váš srdeční tep, funguje jako krokoměr a s extrémní přesností vás nakonec motivuje k lepším výsledkům. Některé náramky vás navíc upozorní na telefonický hovor, SMS, nebo vás ráno probudí. Fitness náramky mají většinou lehké tělo a pohodlný pásek, některé jsou vybavené displejem nebo jsou vodotěsné. Vyberte si z naší nabídky ten pravý.

Pouzdra a držáky

Pouzdra a držáky nám zase usnadňují upevnění či nošení zařízení během sportovních či outdoorových aktivit.

Pouzdra na kolo

Fanoušci cyklistiky jistě ocení výhody pouzdra na kolo. Své zařízení můžete jednoduše připevnit na řídítka či rám kola a dál používat své zařízení.

Pouzdra na paži a pas

Pouzdra určená pro nadšené sportovce jsou často umístěna na paži uživatele, nebo mohou mít formu pásku. Jejich hlavní podmínkou je, aby nenarušovala pohyb sportovce a zároveň mu umožnila pohodlné přenášení chytrého zařízení. Přístroj je v pouzdru upevněn podobně jako v klasickém krytu.

Sluchátka

Během sportování nás rozptýlí i trocha hudby, proto v naší nabídce nutného vybavení na sport nechybí ani sluchátka všech druhů a provedení.

Špunty

Nejklasičtější typ sluchátek většinou dodávaný v balení se smartphonem. Tato sluchátka nabízí možnost vyměnitelných gumových špuntů, je tak snadné přizpůsobit je vašim uším. Jejich výhodou je, že dobře drží v uších, a jsou tak vhodná na sport a cestování. Nošení špuntových sluchátek je velmi pohodlné a navíc dokonale těsní.

Pecky

Méně oblíbený typ sluchátek, který se jen vkládá do uší. Jejich nevýhodou je jednotná velikost a horší těsnost. Většinou neposkytují tak kvalitní reprodukci zvuku jako špuntová sluchátka.

Náhlavní

Tato sluchátka reprodukují hudbu ve vysoké kvalitě s dokonalým projevem basů, středů a výšek. Jsou primárně určena hudebním fajnšmekrům. Bývají dostupná s kabelem, ale i bezdrátová, která se připojují pomocí bluetooth. Hlavním zástupcem tohoto typu jsou sluchátka značky Beats. Nevýhodou je pouze jejich velikost a nepraktičnost. Pokud však toužíte po kvalitním zvuku, určitě sáhněte po tomto typu.

Handsfree

Pokud patříte k těm, kteří často telefonují, určitě se bez handsfree sluchátek neobejdete. Častým typem je handsfree headset, tedy sluchátko, které se jednoduše nasadí za ucho a propojí s telefonem přes bluetooth. Dále se setkáváme s handsfree do auta, které se jako mikrofon umisťuje na palubní desku nebo stínítko před řidičem. V neposlední řadě lze jako handsfree použít klasická sluchátka s mikrofonem připevněným na kabelu.

Vychytávky

Pokud nám počasí nepřeje, spoléháme se na domácí sportovní trenažéry. I takovéto hračky ovládané aplikací ve vašem zařízení najdete v naší nabídce.

Skrýt
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry