Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Nakupujte dárky na splátky s 0% navýšením!

Aby byly vánoční nákupy ještě příjemnější, připravili jsme pro vás od úterý 10. 12. 2019 do pátku 13. 12. 2019 možnost nákupů na splátky s 0% navýšením. Za vybrané dárky tedy nezaplatíte ani o korunu navíc.

Proč nakoupit na splátky?

 • Úvěr s 0% navýšením
 • Minimální výše úvěru 2 000 Kč
 • Maximální výše úvěru 150 000 Kč
 • Akontace od 0 Kč
 • 10 měsíčních splátek

Modelový příklad nákupu na splátky

Při celkové výši úvěru 10 000 Kč, pevné zápůjční roční úrokové sazbě 0,00 %, RPSN 0 %, době trvání úvěru 10 měsíců a měsíčních splátkách ve výši 1 000 Kč, bude celková částka splatná spotřebitelem 10 000 Kč.

Pozn.: Nejsou účtovány žádné poplatky za sjednání úvěru ani vedení účtu, pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Touto nabídkou nevzniká na poskytnutí úvěru právní nárok. Nabídka platí pouze v uvedeném časovém období. Více informací na www.cofidis.cz.

Kdo může žádat o nákup na splátky?

 • Fyzická osoba starší 18 let
 • Občan ČR
 • Osoba se stálým zdrojem příjmů a vlastním bankovním účtem

5 snadných kroků k nákupu na splátky on-line

 1. Vyberte si zboží, formu dopravy a při volbě platby vyberte Splátkový prodej – Cofidis.
 2. Po dokončení a potvrzení objednávky budete přesměrováni na formulář Cofidis, kde prosím zvolte variantu úvěru a pokračujte na vyplnění žádosti. K vyplnění žádosti budete potřebovat občanský průkaz, údaje o vašem bankovním účtu a kontakt na vašeho zaměstnavatele.
 3. Po dokončení žádosti jste ihned informováni o jejím schválení, popř. o nutnosti dalšího ověření. V takovém případě budete do 30 minut kontaktováni pro doplnění informací.
 4. Po schválení obdržíte úvěrovou smlouvu emailem (není třeba ji tisknout).
 5. Finální podpis smlouvy záleží na způsobu, který jste si zvolili. V případě, že jste zvolili on-line podpis, přijde vám do emailu odkaz na aplikaci pro jeho dokončení, v případě volby kurýrem vás bude kurýr do dvou pracovních dnů kontaktovat pro určení termínu a místa schůzky.

Hledáte inspiraci na vánoční dárky?

Podívejte se na naši vánoční nabídku, kde najdete tipy na dárky pro celou rodinu, vánoční soutěž Dopis Ježíškovi nebo krásná světýlka Twinkly na vánoční stromeček.