Přihlásit se

Praví mistři zvuku jsou ti od SONY

Milujeme čistý zvuk naší oblíbené hudby. Koho povolanějšího k tomu mít, než opravdové mistry svého řemesla? Objevte i vy skvělé produkty od Sony, které si skutečně oblíbíte. Představujeme vám několik mistrů zvuku, které si oblíbíte. 💜

Je výkonný, stylový a miluje basy - seznamte se, tohle je Mistr Bass. Vejde se do každého batohu i stanu a nezkazí žádnou legraci. S radostí vás tak doprovodí na výlet, do kempu i na domácí zahradní párty. Vydrží s vámi i 12 hodin v kuse. je konstruovaný tak, aby vám dal ten nejlepší hudební zážitek. Díky speciálnímu tvaru membrány dokáže využít svůj tvar na maximum. Pokud to chcete rozjet ve velkém, můžete ho propojit s dalšími mistry.. a poté už si jen užít pořádnou jízdu, kterou vám tenhle malý krasavec nabídne!

Kouč a parťák, prostě Mistr Sportovec. Tahle sluchátka vás opravdu nezklamou. Budou s vámi při každém tréninku, při každé propocené minutě ve fitness.. i 18 hodin. Potěší vás funkcí 360 reality audio i extra hlubokými basy. Nechcete být nikým rušeni? Nastavte si režim potlačení okolního hluku. Skákat si můžete jak chcete, sluchátka budou vždy pevně držet v uchu. Jsou připravené na všechno, i na pot, prach a vodu. Dokonce se mohou naučit i různé režimy - přijít do posilovny a mít nastavená sluchátka tak, jak to máte při cvičení rádii? To není vůbec žádný problém. A zvuk? Samozřejmě parádní.

Malý, ale šikovný. To je Mistr Výletník. Vejde se opravdu všude nemusíte se bát vzít ho s sebou na výlet, vandr nebo procházku. Doprovodí vás i vaši hudbu kamkoliv, a to až po dobu 16 hodin. Pokud by mu došla šťáva, dobije se snadno, a to díky USB-C konektoru. I když je malý, umí si hrát s velkými basy. Nezalekne se pádu ani špíny (odolnost IP67). A dokáže i volat, díky zabudovaným mikrofonům.

Toužíte po božském klídku? Tak to by se vám mohl hodit boží Mistr Ticho. Tahle mistrovská sluchátka totiž umí potlačit jakékoliv zvuky, o které nestojíte. Zajistí tak klid a relax s vaší oblíbenou hudbou. Tu si vychutnáte i víc jak 24 hodin. Úroveň potlačení hluků si můžete sami redukovat a to tak, abyste byli vždy spokojení s tím, co slyšíte. Ergonomické zpracování zajistí, že si sluchátka nebudete chtít ani sundávat. A k dokonalosti vašeho nastavení pomůže aplikace Sony Connect.

Podívejte se na další mistry od SONY: