Předobjednejte si některou z novinek GoPro HERO7!

Představujeme novinky GoPro HERO7! Od dnešního dne máte možnost předobjednat si kamery GoPro HERO7 Black, GoPro HERO7 Silver a GoPro HERO7 White, jejichž prodej bude zahájen 27. 9. 2018.

GoPro kamery přináší to nejlepší, co může akční kamera nabínout. Vaše zážitky nikdy nebyly úžasnější.


GoPro HERO7 Black

GoPro HERO7 Black je předurčena k velkým věcem, přestože je vysoce kompaktní. Kamera nabízí dokonalou tříosou stabilizaci obrazu pro ještě stabilnější záběry, 12Mpx foťák a video ve 4K kvalitě při 60ti snímcích za sekundu. GoPro HERO7 přináší osminásobné slow motion video, ve kterém můžete každý záběr studovat do největšího detailu. Všechny záběry z vašich akčních zážitků navíc můžete díky live streamingu ihned sdílet na své sociální sítě. To je GoPro HERO7 Black.


GoPro HERO7 Silver

S akční outdoorovou kamerou GoPro HERO7 Silver bude každý váš sportovní zážitek ještě zábavnější. Kamerka ve svém miniaturním těle ukrývá dvou osou stabilizaci obrazu, GPS pro sledování vašich cest nebo třeba dvojnásobné slow motion video. Kromě toho je obdařena voděodolností až do 10 metrů hloubky - podvodní dobrodružství už na vás čekají. Fotoaparát s rozlišením 10 Mpx dokáže natáčet 4K video při 30ti snímcích za vteřinu a dělá z kamery GoPro HERO7 Silver jednu z nejlepších akčních kamer vůbec.


GoPro HERO7 White

Kamerka GoPro HERO7 White disponuje 10Mpx fotoaparátem, který umožňuje natáčet 2,5K video, dvou osou stabilizací obrazu pro stabilní záběry z těch nejdivočejších aktivit, a dvojnásobné slow motion video. Nemusíte se bát natáčet i pod vodní hladinou, kamera je totiž odolná proti prachu a vodě až do 10 m hloubky. Uchovejte své zážitky navždy s GoPro HERO7 White.


Mobily Tablety Apple Audio – Video Příslušenství Smart Použité Výprodej Oblíbené Porovnávač