Slavnostní otevření nové prodejny již v sobotu 8. 10. v 11:00 v Centrum Černý Most | Užij si slevu 10 % i zvýhodněnou nabídku oblíbených produktů.

Smarty days

Využij exkluzivní slevy 50 % na vybrané produkty po zadání slevového kódu SMARTY50DAYS! Tak neváhej a běž vybírat, akce platí pouze týden od 23. 9. 2022 do 30. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.

  • V případě, že si vytvoříš objednávku ve dnech akce a vyzvedneš si produkt po ukončení akce, je nutná úhrada předem ve 100% výši.

  • Slevové kódy nelze kombinovat.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
Funko POP! Pin #09 Marvel - Baby Groot (šance na Chase verzi)

Probuďte v sobě sběratele s řadou figurek **Funko POP!** Rozšiřte svou sbírku o sběratelskou figurku **Funko POP! Pin #09 Marvel - Baby Groot (šance na Chase verzi)**, která ve vaší sbírce nesmí chybět. Figurka je 10 cm velká a je vyrobena z kovu. Posbírejte celou sérii vinylových figurek POP! Šance na získání chase verze figurky. Jedná se o pin verzi figurky

449 Kč

2
Funko POP! Pin #08 Harry Potter - Basilisk

Pořiďte si sběratelskou figurku Funko POP! Pin #08 Harry Potter - Basilisk , která ve vaší sbírce nesmí chybět. Figurka je 10 cm velká a je vyrobena z kvalitního kovu. Posbírejte celou sérii vinylových figurek POP! Jedná se o pin verzi figurky!

449 Kč

3
Funko POP! Pin #11 Avatar: The Last Airbender (šance na Chase)

Probuďte v sobě sběratele s řadou figurek **Funko POP!** Rozšiřte svou sbírku o sběratelskou figurku **Funko POP! Pin #11 Avatar: The Last Airbender (šance na Chase)**, která ve vaší sbírce nesmí chybět. Figurka je 10 cm velká. Posbírejte celou sérii figurek POP! Šance na získání chase verze figurky!

34 %  z 449 Kč

299 Kč

Zobrazit další 4 produktySkrýt poslední 4 produkty

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry