Dubnové Smarty Days jsou tu!

Užijte si opět naše již tradiční Smarty Days, během kterých padly slevy na oblíbené produkty od značek jako jsou Realme, Xiaomi, Bang & Olufsen, Niceboy, BOSE, JBL, DJI a mnoho dalších. Nebo využijte naší jedinečné nabídky a k vybraným produktům získejte slevu 10 % díky slevovému kódu:

SMARTYDAYS10


V naší super nabídce naleznete desítky produktů z jednotlivých kategorií.

Letní sezóna plná výletů a dobrodružství už se kvapem blíží. Vybavte se novým telefonem s pořádným foťákem, ať si můžete vaše zážitky zvěčnit v té nejlepší možné kvalitě a následně se o ně podělit s vašimi blízkými. Ideální volbou může být špičkový smartphone Realme GT 2 Pro 5G. A pokud patříte mezi méně náročnější uživatele, určitě v naší nabídce najdete telefon, který i tak vdechne vašim fotografiím nový život.

Máte rádi svůj klid a chcete si dopřát alespoň chvíli relaxace? Nebo jste naopak nespoutaný živel a na každé párty jste středem pozornosti? Ať tak nebo tak, z naší nabídky si můžete vybrat sluchátka, která vás odříznou od uspěchaného světa a nebo přenosné reproduktory, které nesmějí chybět na žádné zahradní slavnosti. A kdybychom měli vypíchnout od každého jeden produkt, určitě to budou bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen Beoplay H95, která jsou vrcholným dílem stejnojmenné společnosti a disponují pokročilým adaptivním potlačením hluku a reproduktor JBL Xtreme 3 s výkonem 100 W, díky kterému zažijí vaši sousedé nejednu bezesnou noc.

A naše Smarty Days jsou i ideální příležitostí k tomu, vybavit vaši domácnost chytrými zařízeními, které vám ulehčí práci ve všech směrech. Nabídka je opravdu bohatá, začít můžete od žárovek, u kterých si lehce změníte barvu osvětlení podle své nálady, přes chytré váhy, které vám pomohou s formou pro blížící se plavkovou sezónu, až po robotické vysavače, které za vás doma uklidí dřív než řeknete Smarty Days!

A toto je za nás jen pár tipů, které byste si neměli nechat ujít. V nabídce toho máme samozřejmě mnohem víc a jsme si téměř jisti, že u jednoho produktu neskončíte. Tak hurá do toho, než vám vaše vyhlídnuté zařízení vyfoukne někdo jiný, protože tato jedinečná nabídka platí pouze do 24. 4.!