Nabídka pro firmy Nové
Košík

Dubnové Smarty Days jsou tu!

Užijte si opět naše již tradiční Smarty Days, během kterých padly slevy na oblíbené produkty od značek jako jsou Realme, Xiaomi, Bang & Olufsen, Niceboy, BOSE, JBL, DJI a mnoho dalších. Nebo využijte naší jedinečné nabídky a k vybraným produktům získejte slevu 10 % díky slevovému kódu:

SMARTYDAYS10


V naší super nabídce naleznete desítky produktů z jednotlivých kategorií.

Letní sezóna plná výletů a dobrodružství už se kvapem blíží. Vybavte se novým telefonem s pořádným foťákem, ať si můžete vaše zážitky zvěčnit v té nejlepší možné kvalitě a následně se o ně podělit s vašimi blízkými. Ideální volbou může být špičkový smartphone Realme GT 2 Pro 5G. A pokud patříte mezi méně náročnější uživatele, určitě v naší nabídce najdete telefon, který i tak vdechne vašim fotografiím nový život.

Máte rádi svůj klid a chcete si dopřát alespoň chvíli relaxace? Nebo jste naopak nespoutaný živel a na každé párty jste středem pozornosti? Ať tak nebo tak, z naší nabídky si můžete vybrat sluchátka, která vás odříznou od uspěchaného světa a nebo přenosné reproduktory, které nesmějí chybět na žádné zahradní slavnosti. A kdybychom měli vypíchnout od každého jeden produkt, určitě to budou bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen Beoplay H95, která jsou vrcholným dílem stejnojmenné společnosti a disponují pokročilým adaptivním potlačením hluku a reproduktor JBL Xtreme 3 s výkonem 100 W, díky kterému zažijí vaši sousedé nejednu bezesnou noc.

A naše Smarty Days jsou i ideální příležitostí k tomu, vybavit vaši domácnost chytrými zařízeními, které vám ulehčí práci ve všech směrech. Nabídka je opravdu bohatá, začít můžete od žárovek, u kterých si lehce změníte barvu osvětlení podle své nálady, přes chytré váhy, které vám pomohou s formou pro blížící se plavkovou sezónu, až po robotické vysavače, které za vás doma uklidí dřív než řeknete Smarty Days!

A toto je za nás jen pár tipů, které byste si neměli nechat ujít. V nabídce toho máme samozřejmě mnohem víc a jsme si téměř jisti, že u jednoho produktu neskončíte. Tak hurá do toho, než vám vaše vyhlídnuté zařízení vyfoukne někdo jiný, protože tato jedinečná nabídka platí pouze do 24. 4.!

iMessage
WhatsApp
Chat