Přihlásit se

Sluchátka s mikrofonem

Sluchátka s mikrofonem nejčastěji využijí hráči, kteří při hraní nejrůznějších multiplayerů využijí mikrofon pro komunikaci se spoluhráči. V této kategorii jsou samozřejmě zařazeny jak drátová sluchátka s mikrofonem na kabelu nebo sluchátka bezdrátová s integrovaným mikrofonem.

Pokračovat

Konstrukce sluchátek

Sluchátka přes uši s mikrofonem jsou nejčastěji herní sluchátka, která mají výraznější basy umocnily zážitek ze hry.

Drátová sluchátka s mikrofonem na kabelu jsou v podstatě všechna sluchátka, která pořídíte s novým mobilním telefonem. Ta můžete koupit i zvlášť. Na kabelu nalezneme drobný modul kde se kromě mikrofonu často nachází také ovládací panel pro ovládání hudby a přijímání či odmítání hovorů.

Bezdrátová sluchátka často nabídnou skrytý integrovaný mikrofon s jehož pomocí můžete pohodlně telefonovat, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Marshall Major III bílá

Inovovaný zvuk, ale stále téměř nezměněný design, o kterém by se dalo s jistotou říci, že se stal ikonou. Představujeme vám Marshall Major III.

61 %  z 1 990 Kč

790 Kč

2
AIAIAI TMA-2 All-round

Předvolba modulárních sluchátek určena pro každodenní poslech, 3.5mm Jack, frekvenční rozsah 20 - 20 000 Hz, citlivost 117 dB, velikost měniče 40 mm, impedance 32 Ohm, kabel o délce 1.2 mm, plně modulární

3 690 Kč

3
AIAIAI Tracks sluchátka černá

Otevřená sluchátka na uši s mikrofonem v minimalistickém provedení, jedno tlačítko pro ovládání přehrávání a příjem hovorů. Připojení s 3,5 mm Jack. Velikost měniče 40 mm, impedance 32 Ohm, citlivost 112 dB/mW, frekvenční rozsah 20 - 20 000 Hz

1 590 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry