Přihlásit se

Drátová sluchátka

Drátová sluchátka jsou stále nejrozšířenějším typem sluchátek vůbec. Sluchátka, kterým se často říká také sluchátka kabelová, díky kvalitnímu připojení pomocí 3,5 mm jacku nabídnou opravdu kvalitní reprodukci zvuku. V porovnání se sluchátky bezdrátovými nemusíte řešit, zda mají nabitou baterii či nikoliv.

Pokračovat

Typ konstrukce

Drátová špuntová sluchátka nabídnou velmi kvalitní reprodukci zvuku a pohodlné nošení, protože pevně drží v uších. Často v balení nalezneme více náušníků, abyste mohli vybrat ten, který vám sedí nejlépe.

Drátová pecková sluchátka jsou velmi oblíbenou volbou u těch, které v uších tlačí klasické špunty. Na druhou stranu nemají výměnné náušníky a tolik neizolují okolní ruchy.

Drátová sluchátka přes hlavu jsou většinou sluchátky pro hudební fajnšmekry. Tato sluchátka jsou totiž často určena pro hráče, kteří se spokojí jen s tím nejlepším.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Niceboy VOICE INTERCOM sluchátka s mikfonem černá

Sluchátka Niceboy VOICE Interkom do kanceláře i bytu se směrovým mikrofonem, ovládáním na kabelu a technologií MaxxBass pro mohutné basy.

999 Kč

2
Niceboy ORYX X310 Ghost herní sluchátka černá

Pohodlná herní sluchátka Niceboy ORYX X310 Ghost Console s 50mm měničem, nastavitelným mikrofonem, ovládáním na kabelu a funkčností na konzolích, počítačích i mobilních telefonech.

699 Kč

3
Samsung EO-EG900BW sluchátka bílá (eko-balení)

Originální sluchátka Samsung s mikrofonem a ovládáním na kabelu. Zakončené 3,5 mm jack konektorem.

109 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry