Skull and Bones

Skull & Bones už 16. února 2024 vyplouvá z vývojových studií Ubisoftu přímo k nám. V této dobrodružné pirátské hře se připrav na náročné bitvy a honbu za poklady. Přizpůsob si válečnou loď podle svého herního stylu, najmi si posádku a ponoř se do nevídaných vln Indického oceánu. Hra je dostupná pro platformy PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Více

V příběhu se ujmeš role začínajícího pirátského kapitána, který odmítl královu milost a vydává se do oceánu s myšlenkou, že teď už rozhodně nemá co ztratit. Zažiješ také vzrušující námořní bitvy, které ti do žil vnesou nemalou dávku adrenalinu. Sestroj si až 12 různých lodí s odlišnou rychlostí, výdrží a kapacitou, které tě při cestě za pokladem ochrání před nelítostnými nepřáteli. Využívej celou škálu silných zbraní, včetně děl, moždířů, torpéd a dalších, abys porazil ostatní lodě a dobýval pevnosti.

Svou pověst musíš posilovat a dobývat stále větší lodě. Pokud však plníš zakázky od dodavatelů, místních frakcí a vládců zločineckého světa, otevírá se ti cesta k bohatým zdrojům a novým příležitostem, jak toho dosáhnout. Zároveň se naučíš, jak lodě na moři fungují. Tak napni plachty a využívej větru ve svůj prospěch.

Méně