Slavíme 10. narozeniny a soutěžíme o skvělé ceny!
Přihlásit se

Síťová zařízení

Síťová zařízení slouží ke vzájemnému propojení počítačových sítí. V naší nabídce najdete široký výběr wifi routerů, wifi repeaterů (opakovačů), i mesh systémy. K čemu jsou a jak je vybrat?

Pokračovat

Wi-Fi router připojí více zařízení k jedné síti

Potřebujete k jedné síti připojit více zařízení jako tablety, notebook, mobilní telefony, domácí tiskárnu? Vsaďte na wifi router, který vám umožní připojit domácí síť (případně i nějakou tu menší pracovní síť) k internetu. Tvoří ho router (směrovač) a Wi-Fi (bezdrátový modul). Router spojí dvě sítě a přenáší mezi nimi obsah, wi-fi modul pak celou bezdrátovou síť řídí.

Wi-Fi repeater prodlouží dosah vaší Wi-Fi sítě

Máte jen jeden Wi-Fi router, ale potřebujete signál i o něco dál, než aktuálně dosáhne? Zkuste to vyřešit jednoduše pomocí WiFi Extenderu (repeater, opakovač), který dokáže dosah WiFi sítě až zdvojnásobit. Stačí ho zapojit do zásuvky a nastavit vaši síť. Opakovač pak bude přebírat reálný signál a znovu ho posílat.

Mesh systém zajistí rovnoměrné pokrytí kvalitním systémem

Pod označením mesh systém se zjednodušeně řečeno ukrývají bezdrátové routery vybavené všesměrovými anténami doplněné o technologie, které umožní, aby se do jedné sítě snadno připojilo víc zařízení. Využijete je i na velkých plochách, oceníte ho zejména v domech si silnými zdmi nebo v patře, kde je slabý signál.

Skrýt

Nejprodávanější

1
TP-Link Archer C6 router

Router Archer C6 V3.2 s podporou WiFi 5, k dispozici je 4 antén pro zajištění skvělého pokrytí pro bezdrátové sítě, které dosahují rychlostí 300 Mb/s pro 2,4GHz pásmo a 867 Mb/s pro 5GHz pásmo. K dispozici 4x LAN, 1x WAN, IPv6, MU-MIMO, rodičovská kontrola.

22 %  z 999 Kč

789 Kč

2
TP-Link Deco E4 Mesh systém 3ks

Wi-Fi Mesh systém TP-Link Deco E4 se postará o pokrytí vaší domácnosti bezdrátovým připojením WiFi 5, dvě pásma - 5GHz s maximální rychlostí 867 Mb/s a jedno 2,4 GHz s rychlostí 300 Mb/s, zajistí připojení velkého množství přístrojů s velkou stabilitou bez výpadků a s nízkou latencí. Nabídne 2x LAN porty s rychlostí 100 Mb/s, podporu IPv6, 2 antény i možnost rozšíření o větší počet jednotek, MU-MIMO, rodičovská kontrola. Balení obsahuje 3ks Deco E4.

21 %  z 2 990 Kč

2 390 Kč

3
TP-Link Deco E4 Mesh systém 2ks

Wi-Fi Mesh systém TP-Link Deco E4 se postará o pokrytí vaší domácnosti bezdrátovým připojením WiFi 5, dvě pásma - 5GHz s maximální rychlostí 867 Mb/s a jedno 2,4 GHz s rychlostí 300 Mb/s, zajistí připojení velkého množství přístrojů s velkou stabilitou bez výpadků a s nízkou latencí. Nabídne 2x LAN porty s rychlostí 100 Mb/s, podporu IPv6, 2 antény i možnost rozšíření o větší počet jednotek, MU-MIMO, rodičovská kontrola. Balení obsahuje 2ks Deco E4.

2 090 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry