Sleva 10 % na příslušenství a audio-video při koupi mobilu, tabletu nebo počítače.
Přihlásit se

Silikonová pouzdra

Další možností, jak ochránit váš přístroj, je silikonové pouzdro. Jeho velkou výhodou je, že dokonale obemkne tělo zařízení a díky své povrchové úpravě přesně padne do ruky uživatele.

Pokračovat

Velkou výhodou silikonových pouzder je jejich tenkost. Tloušťka vašeho telefonu se tak výrazně nezmění.

Většinou jsou vyrobena z TPU. Termoplastický polyuretan je materiál, který nabízí nejlepší možnou kombinaci pružnosti a pevnosti. Má dlouhou životnost a skvěle odolává nárazům. Dalším charakteristickým rysem tohoto materiálu je jeho voděodolnost.

Pouzdra jsou k dostání v mnoha barevných provedeních, často bývají i vzorovaná. Silikonové pouzdro chrání vaše zařízení před poškozením a dokáže utlumit i případný pád. Silikonová pouzdra můžeme dělit na univerzální pouzdra a pouzdra na míru vašemu teelfonu.

Univerzální pouzdra

Tato pouzdra snadno padnou více typům telefonů, někdy i jiných značek. Jejich kompatibilita s daným zařízením však může být horší. Většinou je seženete za nízkou cenu.

Pouzdra na míru

Pouzdra na míru jsou většinou určena na konkrétní model telefonu určité značky. Jeho cena bývá zpravidla vyšší, můžete si však být jisti tím, že vašemu telefonu perfektně padne.

Nejprodávanější

1
Smarty ultratenké TPU pouzdro 0,3mm iPhone 11 čiré

Pouzdro na zadní stranu z tenkého materiálu TPU vyrobené na míru telefonu iPhone 11 pro dostatečnou ochranu zařízení. Tloušťka pouhých 0,3 mm = téměř nezmění rozměry telefonu.

36 %  z 199 Kč

129 Kč

2
Smarty ultratenké TPU pouzdro 0,3mm Apple iPhone 7/8 čiré

Pouzdro na zadní stranu z tenkého materiálu TPU vyrobené na míru telefonu Apple iPhone 7/iPhone 8 4,7" pro dostatečnou ochranu zařízení. Tloušťka pouhých 0,3 mm = téměř nezmění rozměry telefonu.

36 %  z 199 Kč

129 Kč

3
Smarty ultratenké TPU pouzdro 0,3mm Xiaomi Redmi 7A čiré

Pouzdro na zadní stranu z tenkého materiálu TPU vyrobené na míru telefonu Xiaomi Redmi 7A pro dostatečnou ochranu zařízení. Tloušťka pouhých 0,3 mm = téměř nezmění rozměry telefonu.

36 %  z 199 Kč

129 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte silikonová pouzdra přímo pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry