Přihlásit se

Ohebné telefony Samsung s dárkem a jedinečnou slevou!

Toužíš po tom být výjimečný a chceš si užívat ty nejnovější technologie na trhu? Nepropásni naší jedinečnou nabídku ohebných voděodolných telefonů Samsung Galaxy Z Fold3 a Samsung Galaxy Z Flip3 s jedinečnou slevou a druhým telefonem zcela zdarma!

Samsung Galaxy Z Fold3

Staň se součástí mobilní revoluce a pořiď si prémiový telefon s výkonem počítače v kompaktním provedení. Samsung Galaxy Z Fold3 ti nabídne hodiny nejen nekončící zábavy, ale stane se tvým klíčem k pracovním úspěchům, at už jsi právě kdekoli. S rozloženou obrazovkou získáš brilantní 7,6" AMOLED Infinity Flex displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, který může svou velikostí směle konkurovat nejednomu tabletu.


Samsung Galaxy Z Fold3 si můžeš nyní pořídit s neskutečnou slevou až 9 000 Kč a navíc k němu získáš skvělý Samsung Galaxy S20 FE 128 GB jako dárek! Neprováhej tuto jedinečnou příležitost, která potrvá jen do 15. 5. 2022!

Samsung Galaxy Z Flip3

Pokud ale toužíš po něčem menším, i pro tebe máme řešení. Samsung Galaxy Z Flip3 měří ve složeném stavu pouhých 4,2" takže o něm nebudeš v kapse ani vědět. I přesto ti ale dokáže nabídnout vše důležité, od oznámení, přes přehrávání hudby, až po ovládání fotoaparátu. V rozloženém stavu disponuje 6,7" Infinity Flex displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz, který je připraven na všechny tvé úkoly.


Samsung Galaxy Z Flip3 si můžeš nyní pořídit s neuvěřitelnou slevou až 6 000 Kč a navíc k němu získáš Samsung Galaxy A22 5G 128GB jako dárek! I tato nabídka platí pouze do 15. 5. 2022!