Vyměň starý Samsung za nový a získej bonus k výkupu 3 000 Kč

Chceš si pořídit nový telefon od značky Samsung? Využij našeho výhodného výkupu a získej novinky z řady Samsung Galaxy S23 levněji, navíc s výkupním bonusem 3 000 Kč a dalšími výhodami. Nech se oslnit nejen jejich jedinečným a udržitelným designem ve svěžích a přírodních barvách, ale také vysokým výkonem díky nejnadupanějšímu procesoru Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 a nezaměnitelným fotoaparátem až s 200 Mpx.

Chceš si telefon před koupí nejprve vyzkoušet? Zavítej na naše Smarty.cz prodejny, kde si ho otestuješ ze všech stran.

Pořiď si nový Samsung a získej skvělé bonusy

 • Bonus 3 000 Kč - Pořiď si od 1. 2. do 28. 2. 2023 jednu z novinek řady Samsung Galaxy S23 a získej bonus k výkupu 3 000 Kč v rámci prodeje tvého starého zařízení.

 • Vyšší kapacita za cenu nižší - Objednej si od 1. 2. do 16. 2. vybraný telefon z řady Samsung Galaxy S23 a dostaneš vyšší paměť za cenu nižší. Chceš si pořídit S23 Ultra (8GB+256GB) za cenu 34 999 Kč? Dostaneš dvojnásobnou paměť 12GB+512GB za stejnou cenu! A to se vyplatí.

 • Splátkový prodej bez navýšení od Cofidis - Potřebuješ si celkovou částku telefonu rozdělit? Stačí pípnout. Nabízíme splátkový prodej bez navýšení! Více informací ti při prodeji poskytnou konzultanti na našich prodejnách.

 • Doprava zdarma - Už máš vybraný nový model z řady Samsung Galaxy S23 a chceš provést nákup online? V tom případě ti ho doručíme zcela zdarma!

Postup při výkupu na prodejně

 1. Přijď na naši prodejnu ve dnech od 1. 2. do 16. 2. 2023 s cílem pořídit si nový Samsung Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra.
 2. Vezmi s sebou své staré zařízení, které máš v úmyslu prodat. Naši zkušení prodejci jej prohlédnou, ohodnotí jeho stav a nabídnou ti tu nejlepší možnou výkupní cenu.
 3. Ty se poté rozhodneš, zda se vším souhlasíš a zda si peníze necháš vyplatit nebo je použiješ na nákup nového zařízení.
 4.  Pokud sis zakoupil jednu z novinek Samsung Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra získáš navíc bonus 3 000 Kč.
 5. Celý proces je rychlý a jednoduchý. Přineseš staré zařízení a odneseš si zbrusu nový Samsung Galaxy řady S23 za výhodnou cenu poníženou nejen o cenu výkupu starého zařízení, ale i o výkupní bonus.

Potřebuješ přetáhnout data ze starého telefonu rovnou do nového? Stačí pípnout. Naši prodejci ti s tím rádi pomůžou.

Postup pro získání bonusu online

 1. Kup si v termínu od 1. 2. do 16. 2. 2023 nový Samsung Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra.
 2. Zaregistruj své použité zařízení (telefon, tablet či chytré hodinky) na novysamsung.cz a vyplň údaje potřebné ke zrealizování výkupu.
 3. Vyber typ použitého zařízení a dle jednotlivých otázek proveď diagnostiku jeho stavu. Poté se zobrazí finální výkupní cena.
 4. Zvol model a vlož IMEI číslo svého nového Samsung Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra. Dále přilož čitelnou kopii účtenky/faktury tohoto nového Samsungu.
 5. Po přijetí tvého starého zařízení a jeho validaci ti spolu s výkupní cenou zašleme jednorázový bonus 3 000 Kč. *
 6. K získání vyššího bonusu je potřeba odprodat chytrý telefon, tablet nebo chytré hodinky, které vykupujeme. V případě, že chceš odprodat tlačítkový telefon nebo telefon, který jsi nenašel mezi vykupovanými telefony, zvol položku "Ostatní". Výkupní bonus bude nižší, a to 1 000 Kč.

Do 5 pracovních dní od doručení zásilky na naši adresu tě budeme kontaktovat ohledně výkupní smlouvy. Pokud se námi navrhovaná výkupní cena bude lišit od ceny uvedené v původním nacenění, důvod popíšeme, případně doložíme fotografiemi.

Po vzájemném odsouhlasení ti e-mailem zašleme k potvrzení výkupní smlouvu.

Výkupní cenu starého zařízení vyplatíme na tebou uvedený bankovní účet nejpozději do 5 pracovních dní od potvrzení výkupní smlouvy společně s výkupním bonusem 3 000 Kč v případě, že sis zakoupil Samsung Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra. * *


 * Více informací nalezneš na oficiálních stránkách Samsung.

 * * Výkupní bonus lze využít pouze 1x na jedno unikátní zařízení (dle IMEI). Není možné jej využít na prodejně Smarty.cz a zároveň online na stránkách Samsung.