Vyměňte starý Samsung za nový z řady Galaxy S23 a získejte bonus 3 000 Kč

Chcete si pořídit nový telefon od značky Samsung? Využijte našeho výhodného výkupu a získejte novinky z řady Samsung Galaxy S23 levněji, nyní navíc s výkupním bonusem 3 000 Kč a dalšími výhodami. Nechte se oslnit nejen jejich jedinečným a udržitelným designem ve svěžích a přírodních barvách, ale také vysokým výkonem díky nejnadupanějšímu procesoru Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 a nezaměnitelným fotoaparátem až 200 Mpx.

Chcete si telefon před koupí nejprve vyzkoušet? Zavítejte na naše Smarty.cz prodejny, kde si ho otestujete ze všech stran.

Pořiďte si nový Samsung a získejte skvělé bonusy

 • Bonus 3 000 Kč - Pořiďte si do 31. 3. 2023 jednu z novinek řady Samsung Galaxy S23 a získejte bonus k výkupu 3 000 Kč v rámci prodeje vašeho starého zařízení.

 • Doprava zdarma - Už máte vybraný nový model z řady Samsung Galaxy S23 a chcete provést nákup online? V tom případě vám ho doručíme zcela zdarma!

Postup při výkupu na prodejně

 1. Přijďte na naši prodejnu ve dnech od 1. 2. do 31. 3. 2023 s cílem pořídit si nový Samsung Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra.
 2. Vezměte s sebou své staré zařízení, které máte v úmyslu prodat. Naši zkušení prodejci jej prohlédnou, ohodnotí jeho stav a nabídnou vám tu nejlepší možnou výkupní cenu.
 3. Vy se poté rozhodnete, zda se vším souhlasíte a zda si peníze necháte vyplatit nebo je použijete na nákup nového zařízení.
 4.  Pokud jste si zakoupili jednu z novinek Samsung Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra získáte navíc bonus 3 000 Kč.
 5. Celý proces je rychlý a jednoduchý. Přineste staré zařízení a odneste si zbrusu nový Samsung řady S23 za výhodnou cenu poníženou nejen o cenu výkupu použitého zařízení, ale i o výkupní bonus.

Potřebujete přetáhnout data ze starého telefonu rovnou do nového? Stačí pípnout. Naši prodejci vám s tím rádi pomůžou.

Postup pro získání bonusu online

 1. Kupte si v termínu od 1. 2. do 31. 3. 2023 nový Samsung Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra.
 2. Zaregistrujte své použité zařízení (telefon, tablet či chytré hodinky) na novysamsung.cz a vyplňte údaje potřebné ke zrealizování výkupu.
 3. Vyberte typ použitého zařízení a dle jednotlivých otázek proveďte diagnostiku jeho stavu. Poté se zobrazí finální výkupní cena.
 4. Zvolte model a vložte IMEI číslo svého nového Samsung Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra. Dále přiložte čitelnou kopii účtenky/faktury tohoto nového Samsungu. *
 5. Po obdržení emailu o vyplacení výkupní částky, který potvrzuje, že jste odprodali své staré zařízení, je nutné Bonus potvrdit v aplikaci Samsung Members v sekci Výhody v zařízení, které jste zakoupili v rámci této akce. Více informací se dozvíte zde.


 * Více informací naleznete na oficiálních stránkách Samsung.

 * * Výkupní bonus lze využít pouze 1x na jedno unikátní zařízení (dle IMEI). Není možné jej využít na prodejně Smarty.cz a zároveň online na stránkách Samsung.

iMessage
WhatsApp
Chat