Vyměň starý Samsung za nový z řady Galaxy S23 a získej bonus k výkupu 3 000 Kč

Chceš si pořídit nový telefon od značky Samsung? Využij našeho výhodného výkupu a získej novinky z řady Samsung Galaxy S23 levněji, navíc s výkupním bonusem 3 000 Kč a dalšími výhodami. Nech se oslnit nejen jejich jedinečným a udržitelným designem ve svěžích a přírodních barvách, ale také vysokým výkonem díky nejnadupanějšímu procesoru Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 a nezaměnitelným fotoaparátem až s 200 Mpx.

Chceš si telefon před koupí nejprve vyzkoušet? Zavítej na naše Smarty.cz prodejny, kde si ho otestuješ ze všech stran.

Pořiď si nový Samsung a získej skvělé bonusy

 • Bonus 3 000 Kč - Pořiď si do 31. 3. 2023 jednu z novinek řady Samsung Galaxy S23 a získej bonus k výkupu 3 000 Kč v rámci prodeje tvého starého zařízení.

 • Doprava zdarma - Už máš vybraný nový model z řady Samsung Galaxy S23 a chceš provést nákup online? V tom případě ti ho doručíme zcela zdarma!

Postup při výkupu na prodejně

 1. Přijď na naši prodejnu ve dnech od 1. 2. do 31. 3. 2023 s cílem pořídit si nový Samsung Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra.
 2. Vezmi s sebou své staré zařízení, které máš v úmyslu prodat. Naši zkušení prodejci jej prohlédnou, ohodnotí jeho stav a nabídnou ti tu nejlepší možnou výkupní cenu.
 3. Ty se poté rozhodneš, zda se vším souhlasíš a zda si peníze necháš vyplatit nebo je použiješ na nákup nového zařízení.
 4.  Pokud sis zakoupil jednu z novinek Samsung Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra, získáš navíc bonus 3 000 Kč.
 5. Celý proces je rychlý a jednoduchý. Přineseš staré zařízení a odneseš si zbrusu nový Samsung Galaxy řady S23 za výhodnou cenu poníženou nejen o cenu výkupu starého zařízení, ale i o výkupní bonus.

Potřebuješ přetáhnout data ze starého telefonu rovnou do nového? Stačí pípnout. Naši prodejci ti s tím rádi pomůžou.

Postup pro získání bonusu online

 1. Kup si v termínu od 1. 2. do 31. 3. 2023 nový Samsung Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra.
 2. Zaregistruj své použité zařízení (telefon, tablet či chytré hodinky) na novysamsung.cz a vyplň údaje potřebné ke zrealizování výkupu.
 3. Vyber typ použitého zařízení a dle jednotlivých otázek proveď diagnostiku jeho stavu. Poté se zobrazí finální výkupní cena.
 4. Zvol model a vlož IMEI číslo svého nového Samsung Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra. Dále přilož čitelnou kopii účtenky/faktury tohoto nového Samsungu. *
 5. Po obdržení emailu o vyplacení výkupní částky, který potvrzuje, žes odprodal své staré zařízení, je nutné Bonus potvrdit v aplikaci Samsung Members v sekci Výhody v zařízení, které jsi zakoupil v rámci této akce. Více informací se dozvíš zde.
 6. Poté jen stačí vyčkat, než bude bonus 3 000 Kč u tebe.


 * Více informací se dozvíš na oficiálních stránkách Samsung.

 * * Výkupní bonus lze využít pouze 1x na jedno unikátní zařízení (dle IMEI). Není možné jej využít na prodejně Smarty.cz a zároveň online na stránkách Samsung.