Slavnostní otevření nové prodejny již v sobotu 8. 10. v 11:00 v Centrum Černý Most | Užij si slevu 10 % i zvýhodněnou nabídku oblíbených produktů.

Pořiď si nový Samsung Galaxy Z Fold4 a získej výkupní bonus až 10 000 Kč

Vyměň svůj starý telefon za nový skládací Samsung Galaxy Z Fold4, který nabízí mnoho nadčasových a inovativních funkcí. Zbrusu nový design a výkonný 4nm procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, špičkový ohebný 7,6" AMOLED displej s adaptivní frekvencí až 120 Hz.

Mobilní kancelář vždy na dosah

Díky jeho lehkosti pouhých 263 gramů pro tebe nebude problém ho přenášet a pracovat s ním na cestách. Zvýšíš s ním svou produktivitu a multitasking. Stává se z něho taková mobilní kancelář, kterou můžeš mít kdykoliv u sebe. Práci ti jistě ulehčí i bezdrátové pero S Pen a bezdrátové rychlé nabíjení. Je odolný i při styku s vodou a společně se Z Flip4 se z něj stává jedno z prvních voděodolných skládacích zařízení na světě.

Z recyklovatelného materiálu

Mnoho značek se v dnešní době snaží o recyklovatelný materiál a Samsung je mezi nimi. Tělo Z Fold4 bylo vytvořeno z odlehčeného a zpracovaného odpadového materiálu, který byl vyloven z oceánů.

Jaký by to byl pocit vlastnit věc, která myslí na budoucnost a ukrývá v sobě mnohem více než kvalitní a skvělé funkce?

Získej bonus k výkupu až 10 tisíc Kč!

  1. Zakup si Samsung Galaxy Z Fold4 do 31. 10. 2022.
  2. Zaregistruj se nejpozději do 31. 10. do kampaně na stránkách Samsung a získej bonus k výkupu až 10 tisíc Kč při koupi Galaxy Z Fold4.
  3. Pro získání pojištění Samsung Care+ na 1 rok zdarma se nejpozději do 30 dnů od aktivace nového telefonu nebo do 30. 9. 2022 zaregistruj do kampaně v aplikaci Samsung Members.